-
Щоб буряк був солодким
26 мая 2023 [Статьи]
При вирощуванні буряків дуже важливо дотримуватись агротехніки та вносити добрива, тільки в цьому випадку овочі будуть мати відмінний смак. Не варто гадати, чим поливати, щоб буряк був солодким, рецепти підживлення ми вам дамо в цій статті.
-
Що робити, щоб зав'язалися качани капусти
25 мая 2023 [Статьи]
Якщо капуста не зав'язується в качан, багато хто починає панікувати. Проблема може виникнути як зі звичайною білокачанною, так і з цвітною капустою. Причини цього в обох випадках одні й ті самі. Що робити, щоб головки капусти почали формуватися, розповімо у цій статті.
-
Карбамід чи селітра: що краще?
8 апреля 2023 [Статьи]
Карбамід та аміачна селітра – основні джерела азоту. Однак вони дуже відрізняються за своїми властивостями. При виборі між цими добривами варто як слід подумати, яке саме потрібно вам. У чому різниця між селітрою та карбамідом? Читайте у статті.
-
Сучасні гербіциди: як використовувати
5 апреля 2023 [Статьи]
Про гербіциди можна почути багато страшилок. Але чи варто їх боятися насправді? У статті розповімо про сучас ні гербіциди, як правильно їх використовувати та які помилки найчастіше роблять дачники через неуважність. Насамперед, хочемо вас застерегти від покупки будь-яких засобів захисту рослин у сумнівних місцях. Тільки спеціалізовані магазини гарантують вам справжність препарату.
-
Білокрилка на капусті
5 апреля 2023 [Статьи]
Усі, хто вирощує капусту, знають про таку проблему, як поява білокрилки. Якщо своєчасно не усунути шкідника, його діяльність може призвести до повної втрати врожаю. Як боротися з білокрилкою на капусті – читайте у статті.
-
Чому не плодоносить вишня
31 марта 2023 [Статьи]
Вишня - дерево невибагливе, але іноді вона росте на ділянці, не даючи плодів. Висаджуючи дерево, ми очікуємо отримувати хороші стабільні врожаї смачних ягід. Чому вишня цвіте, але не плодоносить? Причини поганого плодоношення можуть бути абсолютно різними. 5 головних - у статті.
-
Вирощування винограду для початківців
30 марта 2023 [Статьи]
Вирощування винограду справа широко поширена. Найголовніше, потрібно вибрати відповідний сорт винограду, який і взимку не вимерзне, і встигне дозріти. Якщо вирощування винограду для вас справа нова, ми дамо кілька порад у цій статті.
-
Доломітове борошно навесні
24 марта 2023 [Статьи]
Доломітове борошно - найбільш доступний продукт, який використовується для зміни рівня pH ґрунту та підживлення рослин навесні. Здоров'я рослин та гарні врожаї залежать від здоров'я ґрунту. Підтримка правильного рівня pH у грунті може творити чудеса з рослинами. Як застосовувати доломітове борошно навесні, куди і скільки вносити – читайте у статті.
-
Як перевірити кислотність ґрунту
24 марта 2023 [Статьи]
Показник кислотності ґрунту – найважливіший фактор, який істотно впливає на родючість вашої ділянки. Оптимальний кислотно-лужний баланс (pH) сприяє кращому розвитку рослин та максимальному врожаю. Як виміряти кислотність грунту самостійно?
-
Чим замінити мінеральні добрива
20 марта 2023 [Статьи]
Живлення рослин – це один із ключових факторів, що впливають на врожай. Прийнято вирішувати це завдання за допомогою мінеральних добрив. Але ними потрібно вміти користуватися, щоб не потрапити до замкнутого кола: недосипали, недобрали, пересипали – засолили ґрунт. А чим можна замінити мінеральні добрива – читайте у статті.
-
Кущові огірки: популярні сорти та особливості вирощування
18 марта 2023 [Статьи]
Кущові огірки - це сорти та гібридні форми огірків, які відрізняються такими ознаками: компактність, коротка довжина стебла, слабка гіллястість, багато зав'язі, скоростиглість та гарна врожайність. Популярні сорти кущових огірків та особливості їх вирощування – у статті.
-
Весняна обробка малини від шкідників та хвороб
9 марта 2023 [Статьи]
Весняна обробка малини від хвороб та шкідників. Ефективне та своєчасне лікування будь-яких рослин дозволить не лише зберегти врожай, а й врятувати інші культури від вимирання. Для цього необхідно вибрати правильний засіб для боротьби з хворобами та комахами на малині.
-
Догляд за малиною навесні
9 марта 2023 [Статьи]
Догляд за малиною навесні – запорука гарного плодоношення. Після санітарних процедур - прибирання, обрізання, розпушування ґрунту та полив - малину обов'язково потрібно підгодувати та обробити від шкідників та хвороб. Якщо цього не зробити, малинник буде погано родити не тільки в нинішній сезон, а й наступний. У статті - про весняні підгодівлі малини.
-
Основні хвороби груші та заходи боротьби з ними
3 марта 2023 [Статьи]
Груша росте практично в кожному саду, але має низку особливостей, про які необхідно знати, щоб отримувати добрі стабільні врожаї. Груша любить грамотну посадку, своєчасне формування, регулярне обрізання та захист від хвороб та шкідників. У статті розповімо про захист груші від хвороб. Як діагностувати захворювання груші та як з ними боротися
-
Підживлення для розсади томатів: види та графіки
28 февраля 2023 [Статьи]
Розсада навіть ранніх культур потребує систематичних підживлень, тому що в ґрунті містяться не всі необхідні молодим рослинам елементи. Без якісних добрив підготувати здорову розсаду, яка проводить у домашніх умовах півтора-два місяці, складно. У статті розповімо як, чим і коли підгодувати розсаду томатів, щоб отримати хороший урожай.
-
Співвідношення NPK: що означають цифри на добривах і як зробити вибір?
23 декабря 2022 [Статьи]
Різноманітність добрив може збити з пантелику особливо початківців садівників. На етикетках бачимо три числа (наприклад, 15-15-15, 13-40-13 і 30-10-10), а також літери NPK. Чим добрива з різним співвідношенням поживних речовин відрізняються одне від одного? Яке добриво вибрати для різних культур? Читайте у цій статті.
-
Калійні добрива
7 декабря 2022 [Статьи]
Калійні добрива дуже важливі для рослин. Калій – це значущий елемент для них, на якому тримається весь їх життєвий потенціал. Внесення калійних добрив ігнорувати не можна, тим більше, що добрива, у складі яких є калій, безліч, і можна вибрати найбільш відповідне для типу ґрунту вашої ділянки та рослин, які ви вирощуєте. Що таке калійні добрива? Види калійних добрив та їх застосування - читайте у статті.
-
Чим відрізняється подвійний суперфосфат від суперфосфату?
6 декабря 2022 [Статьи]
Який суперфосфат краще – подвійний чи звичайний? Почнемо з того, що фосфор потрібний усім культурам для зростання, формування зав'язі та підвищення імунітету. Щоб уникнути дефіциту цього мінералу, застосовують підживлення спеціальним добривом із підвищеним вмістом фосфору – суперфосфатом, який буває звичайним та подвійним. Але перш ніж вносити його важливо знати, чим відрізняється подвійний суперфосфат від простого.
-
Пурпурова плямистість малини: 5 кращих фунгіцидів для її лікування
24 ноября 2022 [Статьи]
Пурпурова плямистість (або д і дімелла) – поширене захворювання малини, яке за відсутності лікування поступово призводить до загибелі рослини. Повністю позбутися хвороби не можна через особливо високу стійкість збудника. Однак знизити темпи розвитку пурпурової плямистості за допомогою лікувальних і профілактичних заходів і досягти хорошого врожаю все ж цілком можливо. Як боротися з пурпуровою плямистістю малини - читайте у статті.
-
Як застосовувати бурштинову кислоту для рослин
24 ноября 2022 [Статьи]
Підживлення будь-яких кімнатних рослин та розсади бурштиновою кислотою – це ефективний спосіб зміцнити її імунітет та прискорити зростання. Бурштинова кислота добре впливає на рослини на всіх етапах їх розвитку. Її часто застосовують для підживлення під час росту і перед висадкою розсади. Як правильно підгодувати рослини бурштиновою кислотою читайте у цій статті.