-
Біологічний метод вирощування мікрозелені
17 января 2021 [Статьи]
Мікрозелень – це дуже корисний суперфуд, давно доведено, що в ній міститься в рази більше мінералів та вітамінів завдяки тому, що вона знаходиться в стадії активного росту. Як впливає вживання мікрозелені на організм? Мікрозелень очищає організм. Омолоджує шкіру і клітини тіла, прискорює ріст волосся. Дуже корисна для травлення і крові.
-
Насіння поштою - надійно і зручно
16 января 2021 [Статьи]
Насіння овочів, квітів, пряних рослин і зелені - популярний товар, який пропонують купити сьогодні на ринках, в павільйонах, в переходах, поїздах і електричках. Однак купуючи їх таким способом, існує великий ризик отримати прострочену і неякісну продукцію. Сумнівні розповсюджувачі не дають необхідної гарантії на товар. Переваги покупки насіння в інтернеті.
-
Осмокот - добриво тривалої дії
16 января 2021 [Статьи]
Для успішного росту і розвитку рослинам потрібні регулярні підгодівлі. Адже вони постійно поглинають поживні речовини з грунту, тому потрібно систематично заповнювати їх кількість. Мінеральні підживлення – це неодмінний атрибут вирощування рослин. Cьогодні розповімо про добриво тривалої дії Osmocote Exact.
-
Щитівка на кімнатних рослинах: як боротися?
15 января 2021 [Статьи]
Якщо у Вас у квартирі багато рослин, готуйтеся до того, що рано чи пізно на них обов'язково з'являться шкідники. Зрозуміло, мрія будь-якого квітникаря - вирощувати здорові невибагливі рослини, які ніколи не хворіють і не приносять розчарувань. Але, на жаль, навіть у самих сумлінних любителів флори іноді рідше, іноді частіше виникають певні проблеми з вирощуванням вихованців. Сьогодні дізнаємося, як розпізнати і боротися зі щитівкою на кімнатних рослинах.
-
Борошнистий червець: заходи боротьби та профілактика
12 января 2021 [Статьи]
Борошнистий червець шкодить в теплицях, кімнатах і навіть у відкритому ґрунті. Він висмоктує сік з рослин, пригнічує їх, сприяє втраті зовнішнього вигляду, врожаю та знижує імунітет. Все це може призвести до ураження рослин іншими хворобами і шкідниками. Про заходи профілактики та боротьби з борошнистим червцем розповімо в статті.
-
Хитрощі посіву дрібнонасінних квітів
9 января 2021 [Статьи]
Петунія, іпомея, лобелія, алісум, ротики садові, дзвоники та багато інших квітів мають крихітне, часто буквально пилоподібне насіння. Квітникарю доводиться пристосовуватися, щоб посіяти подібні рослини максимально якісно. У цій статті ми поділимося хитрощами, які допоможуть вам при посіві своїх улюблених квітів, що мають дрібне насіння. Що потрібно враховувати при посіві дрібнонасінних культур?
-
Помідор починається з розсади
8 января 2021 [Статьи]
Точну кількість всіх сортів томатів не назве ніхто. Таке різноманіття - результат великої роботи талановитих селекціонерів, городників-любителів, які збирають величезні колекції насіння аматорських томатів. На українському ринку один з найбагатших асортиментів томатів на будь-який смак і колір представлений у ТМ GL SEEDS.
-
Вибір насіння
28 декабря 2020 [Статьи]
Запорукою успіху і отримання якісного, щедрого врожаю є те, яке насіння було використано при посіві. І тут існує кілька нюансів, від яких і залежить цей успіх. 1. Сорт насіння. Зараз існує безліч сортів кожного виду сільськогосподарських культур, адаптованих до кліматичних умов України. Тому першим кроком є з'ясування, які культури (або гібриди) є придатними для вашої місцевості. Багато агротехніків радять використовувати саме гібриди F1 - рослини, чия врожайність і стійкість до різних захворювань істотно вище, ніж у «батьківських» культур.
-
Вирощування ремонтантної суниці - урожай ягід на балконі і підвіконні
24 декабря 2020 [Статьи]
Якщо ви хочете виростити на балконі щось незвичайне, красиве і, при цьому, їстівне, зверніть увагу на суницю. Її можна однаково успішно культивувати як на грядках, так і вдома. І при цьому збирати непогані врожаї. Якість ягід суниці, вирощеної на підвіконні, буде такою ж, як і у зібраної в саду.
-
Коли кімнатним рослинам потрібні добрива?
23 декабря 2020 [Статьи]
Кімнатні рослини потребують особливого догляду. Оскільки субстрат, в якому вони вирощуються, поступово виснажується, то з часом рослинам потрібне додаткове харчування і актуальним стає питання - як правильно підібрати добрива. Коли добриво необхідно кімнатним квітам? Як підкормлювати кімнатні рослини? Розглянемо у цій статті.
-
Як виростити естрагон (тархун)?
22 декабря 2020 [Статьи]
Улюблена багатьма пряно-ароматична рослина естрагон (або тархун) відома давно. В даний час естрагон часто вирощують в садах і городах як пряну рослину. Вирощування тархуна з насіння
-
Коріандр - як виростити на грядці?
22 декабря 2020 [Статьи]
Коріандр (або кінза) – холодостійка однорічна дуже популярна пряна рослина висотою 30-100 см - смачна і корисна. Цвісти коріандр починає в кінці червня приблизно протягом місяця. Як виростити коріандр? Коріандр невибагливий, але зростає повільніше та похано плодоносить, якщо грунти важкі і сухі. Його листя може пожовтіти, стане дрібним, жорсткими, втратить свій неперевершений аромат. Саджайте коріандр на родючих пухких, дренованих, нейтральних грунтах.
-
Любисток: секрети вирощування
22 декабря 2020 [Статьи]
Любисток давно розцінюється як одна з найбільш популярних і цінних цілющих рослин. Це їстівна садова культура, в вирощуванні якої є чимало переваг. І головне - дуже смачний аргумент на користь пряної і дуже ароматної молодої зелені. На одному місці любистки ростуть до 10 років, цвітіння любистку прикрашає рослину все літо.
-
Місячний календар садових і городніх робіт на січень 2021 року
22 декабря 2020 [Статьи]
У розпал зими, втомившись від святкового гамору і приємних побутових клопотів, багато садівників вже замислюються про те, що пора зробити що-небудь корисне і для саду та городу, вивчити довідники і каталоги, замовити всього і побільше. Адже в січні самий час перевіряти на схожість насіння, сіяти перші квіти й овочі та будувати плани.
-
Як виростити великі перці?
19 декабря 2020 [Статьи]
Вирощування великого солодкого перцю настільки просте, що під силу будь-кому, хто може приділяти їм трохи уваги хоча б два рази на тиждень. Однак не завжди і не у всіх виходить виростити крупні перчини. У статті поділимося 4 порадами як виростити великий перець.
-
Вирощуємо міцну розсаду огірків
19 декабря 2020 [Статьи]
Щоб отримати перший урожай огірків якомога раніше, досвідчені городники вирощують огірки через розсаду, а в подальшому приділяють особливу увагу правильним підживлення. Звичайно, перед посівом на розсаду доведеться багато продумати, але ми підкажемо, що потрібно робити на кожному етапі, щоб отримати відмінний урожай!
-
Як виростити мікрозелень самостійно?
16 декабря 2020 [Статьи]
Мікрозелень – це поживне і дуже корисне доповнення раціону для всіх, хто піклується про здорове харчування. Свіжу, цілющу мікрозелень краще та простіше виростити самостійно, а не купувати. Тим більше, що вирощуючи її вдома, ви не будете обмежені асортиментом, який є в магазинах. Що треба для вирощування мікрозелені вдома? Яке насіння вибрати для мікрозелені? Як виростити мікрозелень вдома?
-
Зимова вигонка зелені в домашніх умовах
15 декабря 2020 [Статьи]
У розпал зими, в очікуванні наступного садового сезону вигонка зелені - один з кращих способів розваги садівників і хороша можливість заповнити нестачу вітамінів. Про те, як вирощувати зелень на вигонку в домашніх умовах взимку, читайте в нашій статті. Як і будь-яка вигонка, зимове вирощування зелені базується на прискорений вегетації. Це продуктивна і швидка альтернатива вирощуванню мікрозелені і посіву насіння улюблених рослин на підвіконні. Які рослини можна виганяти на зелень взимку?
-
На кімнатному лимоні з'явилися липкі плями: що робити?
10 декабря 2020 [Статьи]
Лимон - невибаглива рослина, яка здатна рости навіть при мінімальному втручанні людини. Але на відміну від традиційних яблунь і груш лимонне дерево потребує особливого догляду і вимагає спеціальних знань агротехніки. У статті розглянемо, чим лікувати лимон від липкості на листках. Чому на лимоні з'явилися липкі плями?
-
Кращі препарати від бур'янів на картоплі
10 декабря 2020 [Статьи]
Звичний спосіб як боротися з бур'янами на картоплі - це прополка. Але існують випадки, коли застосування цього варіанту неможливе - потрібні інші методи. Про те, як позбутися від бур'янів на картопляному полі і чим обробити посадки, читайте в статті. Як боротися з бур'янами на картоплі?