Аптечка садівника

Аптечка садівника

20 мая 2019

Ще трохи часу – і почнеться справжній гастрономічний бум смачної городини – полуниця, чорниця, огірочки та помідорчики. Все майже одночасно дозріває, ми починаємо сміливо експериментувати з різними стравами для своєї родини. Але є і інша сторона медалі: врожаю з кожним роком стає все меньше, розміри ягід та плодів дрібнішають, а рослини частіше хворіють. В чому причина? Давайте розбиратися.

В останні кілька років в Україні встановилася рекордно висока температура з великими нічними перепадами, не характерними для наших широт. І поки великі уми думають, як зупинити глобальне потепління, нам з вами трабе стати на варту свого врожаю. Уже багато років, вирощуючи овочі та фрукти, ми навчилися змінювати вологість грунту, підгодовувати землю, використовуючи різні органічні і мінеральні добрива, і навіть змінювати рівень освітлення, використовуючи затінюючі сітки.ridomil-gold

Але регулювати температуру повітря поки що не в наших силах. Однак, саме через великі перепади температур, рослини починають хворіти і уражаються шкідниками. Без обробок рослин спеціальніми препаратами просто не обійтись.

І тут думки садоводів розходяться. Деякі вважають за краще не використовувати хімічні препарати, інші навпаки, експериментують на ділянках, використовуючи то одні, то інші препарати. Але до якої б групи садівників ви не відносились, мета у всіх одна – отримати здоровий хороший урожай або красиву квіткову клумбу.

Давайте разом зберемо аптечку садівника. До її складу внесемо сертифіковані хімічні препарати, дозволені для застосування обробок с/г культур в приватному секторі. Дотримуючись інструкцій по застосуванню і встановлених термінів до збору врожаю, ці препарати абсолютно нешкідливі.

Ми рекомендуємо мати в аптечці садовода:poroshok-bros

1. Рідоміл Голд фунгіцид профилактичної та лікувальної дії проти фітофторозу, несправжньої борошнистої роси, мілдью. Застосовується для обробки картоплі, томатів, огірків, цибулі, винограду та інших культур.

З якими основними захворюваннями ми можемо стикнутися на ділянці уже в червні-липні? Звичайно, фітофтора картоплі і томатів, борошниста роса на трояндах, огріках та винограді. Звичайно, використовуйте Рідоміл Голд. Препарат має лікує, викорінює хворобу та захищає рослини. І що не менш важливо, оброблені Рідомілом Голд під час вегетации овочі та фрукти краще зберігаються.

2. Порошок від мурашок BROS – унікальний засіб, який можна застосовувати як у приміщеннях, так і на вулиці. Усуває до 70 мурашиних гнізд.

Попелиця вважається найбільш злісним шкідником. І що найприкріше, вона харчується тільки молоденьким листячком та пагонами, вражаючи при цьому прирости на рослинах поточного року.

Звідки береться попелиця? Її приносять мурахи. Відносини між цими комахами дуже зворушливі, але посмішка з обличча зійде відразу, коли ви побачите знівечені листочки сортових троянд або смородини. Допоможе упоратися з проблемою порошок від мурах БРОС.

enjio

3. Енжіо – дуже потужний системно-контактний інсектицид широкого спектру дії. Забезпечить тривалий захист та не нашкодить навколишньому середовищу.

Фунгіцид Енжіо ефективно дії при підвищених температурах і навіть в посушливих умовах. Препарат ефективний проти величезної кількості шкідників, він надійно захистить вашу садибу від яблуневого квіткоїда, яблуневого пильщика, колорадського жука, цибулевої мухи, довгоносиків та моркв’яної мухи.

Ці препарати допоможуть вам позбутися від цілого комплексу хвороб та шкідників в саду та на городі.

Виявляючи турботу про рослини, памятайте і про свої здоровя – проводьте всі обробки в захисних рукавичках, респіраторі та гумовому взутті.  

Бажаємо вам доброго здоровья та щедрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*