Статьи
-
Місячний календар робіт в саду і городі на березень 2021 року
2 марта 2021
Ось і березень! Пора зайнятися садом. У цей період важливо не пропустити момент до початку активного сокоруху при стабілізації плюсових температур. Це найкращий час для проведення профілактичних обробок саду від хвороб і шкідників. А ще березень - це час обрізок, посівів насіння на розсаду і догляду за сіянцями , що підростають . Оптимальні дні для посадок і посівів підкаже місячний календар садівника і городника на березень 2021.
-
Правила закладки малинників
26 февраля 2021
Малина вимагає в саду особливого місця. Зібрати хороший урожай улюблених солодких ягід, гарантувати стабільність врожаю і здоров'я рослин на довгі роки допоможе дотримання базових правил посадки саджанців малини.
-
Кавун - незвичайні та дуже смачні сорти
18 февраля 2021
Ми звикли, що кавун має зелену смугасту шкірку і яскраво-червону м'якіть. Але сьогодні це правило далеко не завжди можна застосувати відносно кавунів. Завдяки старанням селекціонерів, на цей час в нашому каталозі насіння кавуна багато різноманітних сортів, які можуть здивувати навіть досвідчених садівників. Популярні сорти кавунів для України:
-
Баклажани - дивовижні і дуже смачні сорти
16 февраля 2021
Баклажан - овоч, який по повному праву можна назвати «царським». Серед його переваг - краса, різноманітність смаків в готовому вигляді, велика кількість вітамінів в складі та навіть здатність замінювати м'ясо. У цій статті ми розповімо про найсмачніші, популярні та незвичайні сорти баклажанів.
-
Як спростити вирощування розсади?
9 февраля 2021
Посівний сезон починається практично відразу після новорічних свят. Перший його етап - купівля насіння і інших товарів для розсади - проходить легко, а далі починається «пробуксовка». Найчастіше через брак часу. Як спростити процес вирощування розсади, організувати його так, щоб він займав мінімум часу, а результат був би не гірший?
-
Що посадити поряд з трояндами?
2 февраля 2021
Троянди - популярні та улюблені квітучі рослини серед садівників. Якісні сорти троянд витривалі, довго квітнуть, мають чудовий вигляд та аромат. Якими рослинами-компаньонами можна підкреслити чарівність та красу троянд? Купуючи саджанці троянд, варто знати, що уживається вона з багатьма рослинами, але є виключення. Коли обираєте сусідів для троянд, запам'ятайте наступні правила:
-
Цвіль на розсаді: як боротися?
30 января 2021
Деколи через кілька днів після посадки насіння на поверхні ґрунту з'являється зеленуватий, сірий або білий пушок. Це цвіль - ґрунтовна негативна мікрофлора. Заходи боротьби з цвіллю на розсаді. Чому з'являється цвіль на розсаді? Профілактика цвілі на розсаді.
-
Місячний календар робіт в саду і городі на лютий 2021 року
30 января 2021
У лютому продовжуємо посіви насіння на розсаду, займаємося кімнатними рослинами. У цей період дуже важливо вчасно оновити захист від гризунів і перевірити його ефективність, адже саме з лютого миші і зайці починають проявляти максимальну активність в пошуку їжі.
-
Біологічний метод вирощування мікрозелені
17 января 2021
Мікрозелень – це дуже корисний суперфуд, давно доведено, що в ній міститься в рази більше мінералів та вітамінів завдяки тому, що вона знаходиться в стадії активного росту. Як впливає вживання мікрозелені на організм? Мікрозелень очищає організм. Омолоджує шкіру і клітини тіла, прискорює ріст волосся. Дуже корисна для травлення і крові.
-
Насіння поштою - надійно і зручно
16 января 2021
Насіння овочів, квітів, пряних рослин і зелені - популярний товар, який пропонують купити сьогодні на ринках, в павільйонах, в переходах, поїздах і електричках. Однак купуючи їх таким способом, існує великий ризик отримати прострочену і неякісну продукцію. Сумнівні розповсюджувачі не дають необхідної гарантії на товар. Переваги покупки насіння в інтернеті.
-
Осмокот - добриво тривалої дії
16 января 2021
Для успішного росту і розвитку рослинам потрібні регулярні підгодівлі. Адже вони постійно поглинають поживні речовини з грунту, тому потрібно систематично заповнювати їх кількість. Мінеральні підживлення – це неодмінний атрибут вирощування рослин. Cьогодні розповімо про добриво тривалої дії Osmocote Exact.
-
Щитівка на кімнатних рослинах: як боротися?
15 января 2021
Якщо у Вас у квартирі багато рослин, готуйтеся до того, що рано чи пізно на них обов'язково з'являться шкідники. Зрозуміло, мрія будь-якого квітникаря - вирощувати здорові невибагливі рослини, які ніколи не хворіють і не приносять розчарувань. Але, на жаль, навіть у самих сумлінних любителів флори іноді рідше, іноді частіше виникають певні проблеми з вирощуванням вихованців. Сьогодні дізнаємося, як розпізнати і боротися зі щитівкою на кімнатних рослинах.
-
Борошнистий червець: заходи боротьби та профілактика
12 января 2021
Борошнистий червець шкодить в теплицях, кімнатах і навіть у відкритому ґрунті. Він висмоктує сік з рослин, пригнічує їх, сприяє втраті зовнішнього вигляду, врожаю та знижує імунітет. Все це може призвести до ураження рослин іншими хворобами і шкідниками. Про заходи профілактики та боротьби з борошнистим червцем розповімо в статті.
-
Хитрощі посіву дрібнонасінних квітів
9 января 2021
Петунія, іпомея, лобелія, алісум, ротики садові, дзвоники та багато інших квітів мають крихітне, часто буквально пилоподібне насіння. Квітникарю доводиться пристосовуватися, щоб посіяти подібні рослини максимально якісно. У цій статті ми поділимося хитрощами, які допоможуть вам при посіві своїх улюблених квітів, що мають дрібне насіння. Що потрібно враховувати при посіві дрібнонасінних культур?
-
Помідор починається з розсади
8 января 2021
Точну кількість всіх сортів томатів не назве ніхто. Таке різноманіття - результат великої роботи талановитих селекціонерів, городників-любителів, які збирають величезні колекції насіння аматорських томатів. На українському ринку один з найбагатших асортиментів томатів на будь-який смак і колір представлений у ТМ GL SEEDS.
-
Вибір насіння
28 декабря 2020
Запорукою успіху і отримання якісного, щедрого врожаю є те, яке насіння було використано при посіві. І тут існує кілька нюансів, від яких і залежить цей успіх. 1. Сорт насіння. Зараз існує безліч сортів кожного виду сільськогосподарських культур, адаптованих до кліматичних умов України. Тому першим кроком є з'ясування, які культури (або гібриди) є придатними для вашої місцевості. Багато агротехніків радять використовувати саме гібриди F1 - рослини, чия врожайність і стійкість до різних захворювань істотно вище, ніж у «батьківських» культур.
-
Вирощування ремонтантної суниці - урожай ягід на балконі і підвіконні
24 декабря 2020
Якщо ви хочете виростити на балконі щось незвичайне, красиве і, при цьому, їстівне, зверніть увагу на суницю. Її можна однаково успішно культивувати як на грядках, так і вдома. І при цьому збирати непогані врожаї. Якість ягід суниці, вирощеної на підвіконні, буде такою ж, як і у зібраної в саду.
-
Коли кімнатним рослинам потрібні добрива?
23 декабря 2020
Кімнатні рослини потребують особливого догляду. Оскільки субстрат, в якому вони вирощуються, поступово виснажується, то з часом рослинам потрібне додаткове харчування і актуальним стає питання - як правильно підібрати добрива. Коли добриво необхідно кімнатним квітам? Як підкормлювати кімнатні рослини? Розглянемо у цій статті.
-
Як виростити естрагон (тархун)?
22 декабря 2020
Улюблена багатьма пряно-ароматична рослина естрагон (або тархун) відома давно. В даний час естрагон часто вирощують в садах і городах як пряну рослину. Вирощування тархуна з насіння
-
Коріандр - як виростити на грядці?
22 декабря 2020
Коріандр (або кінза) – холодостійка однорічна дуже популярна пряна рослина висотою 30-100 см - смачна і корисна. Цвісти коріандр починає в кінці червня приблизно протягом місяця. Як виростити коріандр? Коріандр невибагливий, але зростає повільніше та похано плодоносить, якщо грунти важкі і сухі. Його листя може пожовтіти, стане дрібним, жорсткими, втратить свій неперевершений аромат. Саджайте коріандр на родючих пухких, дренованих, нейтральних грунтах.