Баклажани - дивовижні і дуже смачні сорти

Баклажани - дивовижні і дуже смачні сорти

16 февраля 2021

Баклажан - овоч, який по повному праву можна назвати «царським». Серед його переваг - краса, різноманітність смаків в готовому вигляді, велика кількість вітамінів в складі та навіть здатність замінювати м'ясо. У цій статті ми розповімо про найсмачніші, популярні та незвичайні сорти баклажанів.
Одна назва баклажанів - «синенькі» - збереглася по цей час. Але тепер вона зовсім не відповідає дійсності. Колірна гамма його плодів дуже різноманітна. Зустрічаються навіть екзотичні.

Кращі сорти баклажанів

баклажан Садко F1баклажан Албіно F1баклажан Чорний Красень


Придивіться до сорту баклажана Садко F1. Виростивши його, ви отримаєте не тільки смачний плід з ніжною, без гіркоти м'якоттю, але і радість для очей. Тому як плід цей - надзвичайно яскравий, смугастий, фіолетово-бузковий. А ще у цього сорту є незаперечний плюс - нестача вологи йому не страшна і за смаковими якостями він не має аналогів.


Є і білі баклажани. Наприклад, сорт Албіно F1. Він має найніжніше білосніжне забарвлення, щедро родити, а подавати його на стіл можна вже в середині літа. При приготуванні вимочувати Албіно F1 не потрібно - його м'якоть не гірчить, дуже ніжна, майже без насіння.


Ранній сорт баклажана Чорний Красень. Якого кольору будуть плоди - говорить назва. Баклажани цього сорту великі, темно-фіолетові, м'якоть дуже ніжна, біла, без гіркоти. Радувати плодами цей сорт буде довго - через довгий період плодоношення. Слід зазначити, що цей сорт баклажана стійкий до хвороб.


Як виростити баклажани - читайте в нашій статті.


Розповідати про цей чудовий овоч можна нескінченно - в нашому магазині багато сортів баклажан. Вибирайте будь-який, садіть, вирощуйте і їжте на здоров'я!

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*