Білокрилка на капусті

Білокрилка на капусті

5 апреля 2023

Усі, хто вирощує капусту, знають про таку проблему, як поява білокрилки. Якщо своєчасно не усунути шкідника, його діяльність може призвести до повної втрати врожаю. Як боротися з білокрилкою на капусті?

Шкідники капусти: білокрилка

Білокрилка завдає непоправної шкоди посадкам. Для того, щоб запобігти цій проблемі, необхідно вміти розпізнавати перші ознаки її присутності, ознайомитися з профілактичними заходами та способами позбавлення від білокрилки. Якщо ви вирішили купити насіння капусти, то варто вивчити не лише агротехніку вирощування, а й що робити у разі появи шкідників.

Причини появи білокрилки

Головні причини, через які може з'явитися білокрилка:        

У відкритому ґрунті відбувається природне провітрювання, що заважає поширенню білокрилки. На відкритих грядках зустріти шкідника можна лише у разі затяжних дощів, через що грунт перезволожується та застоюється волога. Саме тому потрібно знати заздалегідь, як боротися з білокрилкою.

Як позбутися білокрилки на капусті

Якщо залишити розмноження шкідників безконтрольним, можна втратити весь урожай. Ці комахи в комплексі із поширенням сажистого гриба призводять до того, що капуста припиняє нормально рости. Існує багато способів, як вивести білокрилку. Однак потрібно знати, що позбутися її повністю – завдання складне, оскільки на посадці налічується одразу кілька поколінь.

Спеціальні засоби від білокрилки

Вони діють як захисні препарати та допомагають знизити популяцію шкідників.

Теппекі, Фітоверм, Актеллікефективні препарати від білокрилки.

тепеккіфітовермактеллік

Профілактика білокрилки

Білокрилка як шкідник відзначається на 27 видах рослин, а загалом може пошкоджувати 200 видів рослин із 82 ботанічних сімейств. Також саме ця комаха є переносником безлічі вірусних захворювань.

Тому профілактичні заходи необхідно вживати щосезону.

1. Знезаражуйте теплиці восени після збирання врожаю.

Як підготувати теплицю до наступного сезону? - читайте за посиланням.

2. Уважно очищайте територію від органічних решток.

3. Перекопуйте грядки. Це запобігатиме зимівлі личинок у землі до наступної весни.

4. Проводьте знезараження ґрунту спеціальними засобами: навесні можна рясно посипати ґрунт золою соняшника, а восени під перекопування внести суміш вапна та мідного купоросу 1:1.

Обробка ґрунту восени від шкідників і хвороб

Краще не допустити появи у теплиці чи на городі білокрилки, ніж боротися з нею. Якщо ж шкідник вже оселився на рослинах, слід використовувати ефективні професійні препарати від білокрилки.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:



Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*





Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*