Чим обробити смородину восени від шкідників і хвороб

Чим обробити смородину восени від шкідників і хвороб

5 октября 2020

Для отримання хорошого врожаю варто подбати про кущі смородини ще в кінці осені. Період, коли рослина вже перестає плодоносити і починає готуватися до зимівлі, добре підходить для обробки кущів. Знаючи, чим обробити кущі смородини пізньої осені від шкідників і хвороб, можна гарантувати собі успішне вирощування ягідних кущів.

Боротьба зі шкідниками смородини

Не тільки попелиця і кліщі загрожують урожаю смородини. Нешкідливі, на перший погляд, гусениці - теж злий ворог посадок. Хороший засіб від гусениць - Лепідоцид-БТУ. При правильно підібраному дозуванні не тільки допомагає знизити їх популяцію, а й позбутися зовсім. Через отруєння гусениці не можуть відкласти личинки і продовжити розмноження.

Переваги Лепідоцид-БТУ:


Разом з Лепідоцидом рекомендуємо використовувати розчин сечовини - 300 г на 10 л води і отриманим розчином обробити кущі.

Якщо на кущах є видимі ознаки грибка, то допоможе бордосская суміш. Це давно відомий і популярний засіб. Для використання потрібно підготувати 1% розчин. Обробку рослин проведіть восени і повторно навесні, до початка цвітіння.

Як приготувати і застосовувати бордоскую рідину?

лепідоцид-бтукалієва селітрасуперфосфат


Знаючи, чим обприскувати смородину на дачі восени від небезпечних шкідників і хвороб, можна убезпечити не тільки чагарник, а й рослини, що зростають поруч.

Мінеральні підживлення смородини восени

Мінеральні підживлення використовують для підтримки балансу корисних речовин в кущах. Таку обробку слід проводити мінімум раз в 2 роки. Зазвичай саме за цей період запаси калію і фосфору зменшуються, і рослині потрібно підживлення.

Якщо ви не знаєте, чим обробити смородину восени від шкідників і хвороб, то краще купити готові препарати.  Це в рази буде ефективніше, ніж експериментувати з народними методами.

Для обробки візьміть 1 столову ложку калієвої селітри і стільки ж суперфосфату. Цю кількість добрива розмішайте в 10 л води. Отриманим розчином полийте коріння чагарника.

Як обрізати смородину восени читайте в нашій статті «Осіння обрізка ягідних кущів».

Для боротьби з шкідниками на смородині використовують інсектициди.

Потрібно обов'язково обприскувати кущі смородини на дачі восени від небезпечних шкідників і хвороб, що дозволить в значній мірі збільшити урожай. У нашому інтернет магазині великий вибір препаратів для обробки ягідних кущів. Тому ви зможете з легкістю придбати те, що потрібно.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*