Чим підгодувати плодові дерева та чагарники у період зав'язі та наливання плодів

Чим підгодувати плодові дерева та чагарники у період зав'язі та наливання плодів

20 июня 2022

Догляд за плодовими деревами та ягідними культурами в період зав'язі та наливу плодів немислимий без повноцінного підживлення. Саме в цей час рослини найбільше потребують різних поживних речовин. Дефіцит окремих елементів призводить до запізнення зростання пагонів та листя та опадання зав'язі. Надалі таке голодування виливається у суттєве зниження врожайності культур.

Для чого робити підгодування плодовим культурам?

Будь-які підживлення, у тому числі листові, мають одну мету – дати плодовим культурам ті елементи, які потрібні їм на конкретному етапі вегетації. У період зав'язі та наливу плодів вони спрямовані на:
•    швидкий та повноцінний набір зеленої маси,
•    збереження зав'язей та зростання плодів,
•    підвищення стійкості рослин до хвороб, низької та високої температури.

Такі завдання вирішуються тільки при використанні ефективних методів підживлення та якісними добривами.
Внесення добрив під корінь – це традиційний спосіб підживлення саду та ягідників. Він має кілька основних переваг: можливість закладання великого обсягу добрив, тривале харчування та покращення структури ґрунту.
Під час утворення зав'язей плодові дерева та ягідники потребують фосфор та калій. Ці елементи впливають на збереження зав'язей та розвиток кореневої системи.

Кращі добрива для підгодівлі плодових дерев та чагарників у період зав'язі та наливання плодів

Мінеральне добриво для плодових дерев СуперМінеральне добриво для винограду, малини, ожини, смородини СуперМінеральне добриво для полуниці та суниці Супер

1. Мінеральне добриво для плодових дерев Супер. Ідеально підходить для підживлення плодових дерев. Це комплексне гранульоване добриво, яке містить усі необхідні елементи, що потрібні деревам у цей період.

2. Мінеральне добриво для винограду, малини, ожини, смородини Супер. Комплексне добриво з контрольованим вивільненням елементів. Завдяки захисній оболонці, повільно розчиняється у ґрунті, таким чином відбувається пролонговане харчування рослин (до 2-х місяців).

3. Мінеральне добриво для полуниці та суниці Супер. Збалансоване комплексне добриво з контрольованим вивільненням елементів живлення. Відсоток засвоєння рослинами елементів становить 80-90%.

Витрата добрив Nova Minerals ООО КТ низька - для підживлення потрібно всього 40-60 г препарату на одну рослину, а на ягідних культурах – 20 г на 10 кущів. Застосування їх також дуже просте: добриво рівномірно розподіляють навколо рослини, злегка перемішують з верхнім шаром ґрунту та поливають водою.

Всі добрива для плодово-ягідних культур

за посиланням

Як доглядати за плодовими деревами у період дозрівання плодівчитайте у статті.

Комплексні добрива для саду – це дуже швидкий та ефективний спосіб підтримки садів та ягідників. Потрібно лише дотримуватися певних правил їх проведення і використовувати лише якісні препарати.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*