Чим відрізняється селітра від сечовини?

Чим відрізняється селітра від сечовини?

4 августа 2019

Прийшов час дізнатися, в чому різниця між сечовиною (карбамідом) та селітрою. З одного боку, обидві речовини – це хороша універсальна підкормка для садових і дачних культур, вони успішно застосовуються і квітникарями, в тому числі і для підгодівлі кімнатних рослин. Вартість цих добрив прийнятна, знайти в продажу не складно. Однак, відмінності є. Карбамід містить більшу кількість азоту, але витрата його на 100 м2 становить 1,3-2 кг. Середня витрата селітри - 1 кг на 100 м2.


Сечовина - щадне добриво, воно широко застосовується для позакореневого підживлення рослин. У період вегетації рослин карбамід (сечовину) вносять у ґрунт без побоювання про безпеку для рослин. Селітра - агресивна мінеральна речовина, при неправильному її внесенні можна пошкодити рослини. чим відрізняється селітра від сечовини

Не можна її використовувати в період формування плодів. Застосування аміачної селітри для огірків, гарбуза, патисонів, цукіні не рекомендоване, оскільки ці рослини накопичують нітрати. Різниться і процес насичення ґрунту азотом. У разі використання селітри це відбувається швидко, карбаміду - повільніше, але ефект триває довше. Застосування селітри найбільш поширене для зернових культур. Карбамід складніше вносити, органічна сполука боїться високих температур.

Більше про карбамід (сечовину)

можете прочитати у статті.


Навесні потрібен додатковий захист рослин від шкідників. Обприскування дерев аміачною селітрою допоможе наситити їх азотом і позбавити від непрошених гостей. Карбамід також підходить для цього, але його виористовують після появи перших зелених листочків, коли повітря вже прогріється. Речовина розводиться у воді. Карбамід не зашкодить листю рослин. Застосування аміачної селітри для обробки дерев виправдано тільки ранньою весною.

Як застосовувати аміачну селітру в саду та на городі

читайте у нашій статті.чим відрізняється селітра від сечовини


Квітникарям добре знайомі властивості обох речовин – і карбаміду, і аміачної селітри. Підживлення рекомендується проводити два рази на рік. Це посилить зростання культур, рослини відреагують цвітінням. Застосування аміачної селітри для квітів, в тому числі і кімнатних, практикується часто та показує хороші результати.

Чим замінити добрива, що містять азот?

У садівників і городників іноді виникає питання - чим можна замінити азотні добрива? Використання їх на кислих ґрунтах обмежено, деякі можна вносити тільки навесні або тільки восени. Як заміну селітри в першу чергу застосовують карбамід.чим відрізняється селітра від сечовини

При його відсутності: сульфат амоніюсуперфос або будь-які інші види селітри. Якщо потрібно купити добриво, яким можна замінити сечовину, в нашому інтернет магазині великий вибір якісних мінеральних добрив. Щоб виростити багатий урожай або добитися чудового цвітіння в саду, слід грамотно підходити до вибору і використання універсальних добрив. Це дозволить не нашкодити ґрунту та забезпечить рослинам належний догляд. Знаючи, чим відрізняється сечовина від селітри, легко зробити вибір. Бажаємо вам щедрих та здорових врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*