Чому газон втратив декоративність та як його швидко відновити?

Чому газон втратив декоративність та як його швидко відновити?

11 июня 2019

Щоб ви ніколи не зіткнулися з картиною, коли на вашому улюбленому смарагдовому газоні з'являться бурі, жовті або іншого кольору лисини — потрібно знати і виконувати головні правила догляду за газоном.

Від чого газон "лисіє"?

1. Бракує підживлення. Часто газонна трава втрачає свої декоративні властивості через виснаження ґрунту. Але є й інша сторона медалі - надмірне внесення добрив. Тобто, ви могли просто «перегодувати» свій газон.

2. Деформація газонокосаркою нижніх шарів дерну. Це відбувається від того, що гострі леза виставлені занадто низько. При скошуванні вони пошкоджують кореневу систему трави, газонні трави перебувають у стресовому стані, вони намагаються реанімуватися і в підсумку жовтіють.догляд за газоном

3. Вигул тварин. Своїми екскрементами тварини можуть завдати траві непоправної шкоди.

4. Хімічні опіки. Винуватцями можуть бути продукти, в яких великий вміст нафти або інших їдких речовин.

5. Недолік вологи або тривалі дощі. Дощі «забивають» дерен, і в підсумку коріння рослин має дефіцит кисню і трава починає гнити.

6. Хвороби — грибкові, інфекційні та вірусні. В цьому випадку для відновлення газону знадобиться дуже багато часу.

Як доглядати за газоном влітку?

Читайте у нашій статті.

7. Трава недоотримує необхідні мікроелементи і вітаміни.догляд за газоном

8. Невірний розрахунок кількості насіння в ґрунт може призвести до «плішивості". Тому перед посівом газонної трави уважно вивчайте інструкцію, там все пропорції розписані.

9. Неякісне або прострочене насіння. Наслідки можуть бути дуже сумними.

10. Насіння було погано прикопано, і ним залюбки поласували пташки і гризуни. Так само причина може бути в нерівномірній перекопці ґрунту.

Як боротися з лисинами на газоні?

догляд за газоном

догляд за газоном

Підсів газонної трави

Найбільш сприятливий час щоб реанімувати газон, звичайно ж, весна. Але при форс-мажорних обставинах це можна робити в літній або осінній період. Перед підсіюванням газонної трави в лисини, спочатку попрацюйте з ґрунтом. Ділянку деформованого дерну акуратно підстрижіть. Потім землю розрихліть досить глибоко — граблями або культиватором. Грунт трохи ущільниться, тоді висівайте газонну суміш. Зазвичай для реанімації газону застосовуються сорти швидкозростаючих культур. Ідеальне рішення — купити готову суміш газонних трав Швидкий Ремонт — це ефективна швидка допомога для газону та професійне його відновлення. Завершальний етап — насіннєвий матеріал присипте землею, притопчіть та полийте. Протягом двох тижнів знову засіяна ділянка повинна зрошуватися водою кожен день.догляд за газоном

Обслуговування газону після «ремонтних» робіт

Якщо існує загроза рясних опадів на протязі довгого періоду, то проблемні ділянки накрийте дихаючим покривним матеріаломагроволокном. Як тільки сходи проклюнуться — його можна зняти.

Бажаємо, щоб ви мали гарний, здоровий та охайний газон, який буде радувати вашу родину не один рік.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*