Добрива для рослин у період вегетації: чому це важливо

Добрива для рослин у період вегетації: чому це важливо

11 апреля 2020

Для повноцінного росту і гармонійного розвитку рослинам необхідний набір мікро - і макроелементів. Беручи участь в хімічних реакціях, вони забезпечують клітини необхідним «будівельним матеріалом». Особливо важливо не допускати дефіциту речовин під час вегетації рослини. Коли і які добрива вносити?

Чому важливо використовувати добрива

Для утворення нових пагонів, листків, квітконосів і коренів рослинам необхідний певний набір речовин. Відсутні мікро - та макроелементи вони поглинають через коріння або надземну (вегетативну) частину. Під дією сонячного світла в клітинах відбуваються обмінні процеси, в результаті мінеральні речовини перетворюються в органічні. При нестачі елементів культури зупиняються в рості, можуть відмовитися від цвітіння, скинути зав'язі і плоди, частіше хворіють.

До основних макроелементів відносять:Не менш важливі для рослин мікроелементи:

плантафол зав'язьплантафол вегетаціяплантафон квітінняплантафон рост

Наявність в ґрунті всіх речовин дозволяє підвищити ефективність фотосинтезу і внутрішньоклітинних процесів, а в результаті – отримувати значні врожаї, запобігати захворювання, мати підвищену стресостійкість. Крім того, мікроелементи прискорюють і покращують перебіг біохімічних реакцій.

Вибір добрива в залежності від періоду вегетації

Зіставляючи періоди вегетації рослини з переліком важливих елементів, можна визначити характер внесених добрив на кожному етапі розвитку.

Вимагається внесення мінеральних добрив:

1. На початку вегетації, під час росту. В складі повинен переважати азот. Він закладе основу для повноцінного нарощування зеленої маси. Рекомендовані: Плантафол вегетація або Плантафол активне зростання.

2. В період бутонізації і цвітіння. Рослини потребують наявності калію і фосфору. Не слід вносити добрива з великою кількістю азоту: у такому випадку рослини будуть продовжувати активно рости в збиток цвітіння і плодоношення. Ефективний: Плантафол цвітіння і бутонізація.

3. В процесі плодоношення. Особлива потреба залишається в калії, однак азот з фосфором теж потрібні. Підгодувати рослини можна добривами Плантафол зав'язь, Плантафол ріст плодів.

Не менш важливо підгодовувати рослини в період вегетації комплексами мікроелементів:

Обов'язково слід вносити мікродобрива в кожну фазу вегетації. Хімічний склад внесеного добрива безпосередньо залежить від періоду вегетації рослини. Адже на кожному етапі зростання йому необхідні особливі речовини. Щоб не допустити помилок в підгодівлі садових культур, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину за консультацією. В цій статті ми розповіли про добрива Плантафол, але у нас великий вибір добрив для саду та городу. Ми допоможемо з вибором відповідного складу, ознайомимо з дозуванням і способами його внесення.

Бажаємо вам здорових і багатих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*