Догляд за малиною навесні

Догляд за малиною навесні

9 марта 2023

Догляд за малиною навесні – запорука гарного плодоношення. Після санітарних процедур - прибирання, обрізання, розпушування ґрунту та полив - малину обов'язково потрібно підгодувати та обробити від шкідників та хвороб. Якщо цього не зробити, малинник буде погано родити не тільки в нинішній сезон, а й наступний. У статті - про весняні підгодівлі малини.

Весняні підживлення малини

Доглядати малину навесні потрібно різноманітно. До комплексу заходів входить внесення добрив. Підживлення допомагає отримати гарний та смачний урожай.

Схема живлення малини корисними мікроелементами:

Перше підживлення малини потрібне для нарощування зеленої маси. Проводиться на початку вегетаційного періоду, коли ґрунт прогрівся до +5 С.
Використовуйте азотні препарати. Підходить карбамід (25 г на 10 л води, полив під корінь, норма – 5 л під 1 кущ) або нітроамофоска (15 г на 1 кв. м з наступним перекопуванням ґрунту).

Друге підживлення відповідає за формування великих, солодких плодів. Проводиться на стадії утворення бутонів. Рослині потрібні фосфорно-калійні добрива. Добре підходить монофосфат калію (10-15 г на 10 л води, полив під корінь по 5 л під кущ).

Третє підживлення проводиться у фазі цвітіння. Вносьте строго калій та фосфор. У складі добрива не повинно бути азоту навіть у невеликих кількостях. Для цього підживлення ідеально підійде попіл соняшника (200-300 г на 10 л води, під корінь по 1-2 л).

карбамідмонофосфат каліюпопіл соняшника

Правила підживлення малини навесні:

Весняна обробка малини від шкідників та хвороб

Малина – плодовий чагарник із солодкими, ароматними та корисними ягодами. Однак, на смак величезний вплив має догляд у весняний період. Не порушуйте правила полива та внесення добрив, обробіть малинник від шкідників та хвороб – і ви гарантовано отримаєте гарний урожай малини.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*