Дуже простий спосіб виростити красиву петунію

Дуже простий спосіб виростити красиву петунію

22 февраля 2020

У багатьох садівників не виходить виростити петунію з насіння. Насправді це дуже просто, є кілька секретів, якими ми із задоволенням ділимося.

Розкладіть торф'яні таблетки в тепличку для розсади, залийте теплою водою з додаванням стимуляторів росту рослин: Корневін, Енерген Ультра, Епін Максі або виберіть регулятор росту рослин в нашому магазині. Таблетки виростають «на очах». На кожну торф’яну таблетку покладіть по 1 насіння петунії.

Накрийте тепличку і поставте в тепле світле місце.

Не відкривайте тепличку, поки розсада не доросте до кришки. Поливайте розсаду петунії за необхідності не на розсаду, а на дно теплички. Торф'яна таблетка сама вбере стільки вологи, скільки потрібно.

При такому поливі немає ризику, що ви краплею води пошкодите розсаду або переллєте її.

Як використовувати торф’яні таблетки?

Більше читайте в нашій статті.торф'яні таблетки

Коли коріння почне виходити за межі таблетки, треба просто акуратно надірвати оболонку таблетки, помістити в окремий стаканчик або касети для розсади і підсипати ґрунт.

При такому способі пікіровки ніжна розсада петунії не хворіє і розвивається краще.

Вже багато садівників садять петунію в торф'яні таблетки і діляться своїм успіхом з друзями та знайомими.

Щоб кущ петунії був гарним та густим, на стадії після 4-го листочка, як з'являться бічні пагони (як пасинки у томатів) у них теж потрібно прищепити верхівку, тоді кущ буде пишний.

Розсада петунії, вирощена в торф'яних таблетках, зацвітає через 2-2,5 місяця. Тому садити її потрібно на початку-середині березня. Своїм цвітінням петунія радує з середини травня і до перших заморозків. Петунія — дуже вдячна квітка. Спробуйте і у вас теж все вийде!

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*