Екологічно чиста утилізація осіннього листопаду

Екологічно чиста утилізація осіннього листопаду

19 октября 2019

Осіння пора характеризується скороченням світлового дня, зниженням середньодобової температури і підвищенням вологості, а також, поряд з цим, і повсюдним задимленням, що виникає за рахунок спалювання в містах і селах рослинних залишків та опалого з дерев листя.

На сьогоднішній день спалювання є одним з поширених способів утилізації органічних відходів. При використанні даного способу відбувається величезний викид хімічних речовин у атмосферу, а це є серйозним порушенням чинного законодавства.

Під час спалювання опалого листя, відбувається виділення не тільки отруйних, але і канцерогенних речовин, які підвищують забруднення повітря, що згубно позначається на здоров'ї людини і тварин.

Чому не треба палити осіннє листя

читайте більше у нашій статті.

компост деструктор органіки

Існують також і інші способи утилізації опалого листя. Так, у деяких європейських країнах, листя перевозять на спеціалізовані заводи, де воно, за допомогою стиснення, перетворюється у поліна, які цілком придатні для спалювання в камінах. В інших країнах зібраний осінній листопад просто утилізують на полігонах твердих побутових відходів, переорюючи листя з ґрунтом, а в деяких містах листя спалюють на сміттєспалювальних заводах, обладнаних комплексною системою очищення диму. Всі вище перераховані методи енергозатратні та, в більшості випадків, згубно впливають на навколишній світ, і, крім вирішення завдання щодо утилізації даного відходу, не приносять користь ні людині, ні навколишньому середовищу.

Альтернативним і екологічно чистим методом утилізації органічних відходів, а зокрема рослинних залишків, опалого осіннього листя, відходів життєдіяльності тварин, є метод компостування органіки з використанням мікробіологічних препаратів. Одним з таких є мікробіологічний препарат Компост Деструктор Органіки - препарат для прискореного компостування.

При компостуванні з використанням мікробіологічного препарату Компост Деструктор Органіки - препарат для прискореного компостування, відбувається розкладання органічної маси та її біотермічне знезараження. При цьому гине насіння бур'янів, знищуються яйця і личинки мух, гельмінтів і хвороботворні мікроорганізми. Препарат застосовується цілий рік, його можна використовувати незалежно від пори року.

Протягом 2-3 місячного строку мікроорганізми успішно переробляють органічне вміст компостної купи або ями і, вже рано навесні, отриманий органічний субстрат можна вносити на газони, клумби, під дерева, чагарники і вазони, тим самим підвищуючи і відновлюючи рівень ґрунтової родючості.

Як використовувати Компост Деструктор Органіки?компост деструктор органіки

Використовувати мікробіологічний препарат Компост Деструктор Органіки зовсім нескладно. Необхідно вибрати рівну площадку на місцевості або підготувати поглиблення на поверхні ґрунту у вигляді ями або траншеї.

Для компостування органічних залишків об'ємом 2м3 необхідно 1л мікробіологічного препарату Компост Деструктор Органіки розвести в 100 л нехлорованої води.

Пошарово пролити розчином мікробіологічного препарату органічні залишки, додаючи зверху кожного шару невелику кількість ґрунту або тирси.

По закінченню 2-3 місячного строку компост готовий до використання.компост деструктор органіки

Отриманий компост має приємний «земляний» запах, досить сипучий, зручний для рівномірного внесення в ґрунт і містить в собі всі необхідні елементи для живлення, росту і розвитку рослин.

Використання мікробіологічного препарату Компост Деструктор Органіки - препарат для прискореного компостування, дозволяє вирішити не тільки проблему з утилізацією органічних відходів, зокрема опалого листя, а й покращити стан родючості місцевості.

Нас оточує прекрасний і дивовижний світ, в природі все створено розумно і правильно для життя живих істот. Давайте разом збережемо природу для майбутніх поколінь.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*