Фунгіциди, їх класифікація та необхідність застосування

Фунгіциди, їх класифікація та необхідність застосування

24 июля 2020

При вирощуванні сільськогосподарських культур кожен стикається з необхідністю боротьби з безліччю патогенів. Хвороби роблять величезний економічний вплив на вирощування культур, зменшуючи врожайність і негативно впливаючи на якість врожаю. Застосування фунгіцидів здатне скоротити втрати врожаю і підвищити його якість.

Основні аспекти застосування фунгіцидів:

Фунгіциди - це особливий вид пестицидів, призначений для боротьби з грибними патогенами.

Класифікація фунгіцидів

За способом проникнення в організм патогена і розподілу в оброблюваної культури:

1. Контактні фунгіциди перешкоджають проникненню збудників хвороби в рослину, але самі не проникають, залишаючись на обробленої поверхні.

2. Обмежено системні фунгіциди - речовини даного класу здатні проникати всередину оброблених рослин, перерозподілятися, але не здатні переміщатися по судинно-провідній системі рослин.

3. Системні фунгіциди - речовини, що добре проникають в рослину і пересуваються по судинно-провідній системі, поширюючись по рослині.

Деякі хвороби рослин здатні знищити до 100% врожаю. Хвороби поділяють на інфекційні, що викликаються патогенами, і неінфекційні, що викликаються несприятливими умовами навколишнього середовища або поганим станом ґрунту.

Максим 025 FS протравитель SyngentaМагникур Энерджи BayerТопаз 100 ЕС, к.э Syngenta

Слід розуміти, що фунгіциди допомагають тільки проти інфекційних хвороб рослин.

Для боротьби з кореневими і прикореневими гнилями застосовують комплексні фунгіцидні протруйники, що містять 2 і більше компонента, які відрізняються механізмами дії і способом поширення по рослині, володіють тривалою захисною дією, наприклад, протруйник Максим 025 FS.

Основні патогени, що поширюються повітряним шляхом - це види іржі, види септоріозу, збудники несправжньої борошнистої і борошнистої роси.

Для боротьби з патогенами, що поширюються повітряним шляхом, важливо здійснювати постійний контроль посівів, і при перших симптомах виявлення захворювань застосовувати фунгіциди, що мають хорошу лікуючу дію: фунгіцид Джип або Магнікур Енерджі Bayer.

Водний шлях поширення - поширення патогенів за допомогою спор з краплями води (наприклад, дощ). Цей спосіб поширення характерний як для грибних, так і для бактеріальних патогенів. Обробіть рослини фунгіцидами системної дії з тривалим захисним періодом: Квадріс Syngenta, Топаз 100 ЕС Syngenta або Фітоспорин-М.

Вибір фунгіциду повинен бути індивідуальним для кожного випадку. У нашому магазині ви можете купити сучасні фунгіциди, які мають високу токсичність до патогенів, швидко поширюються по рослині, екологічно безпечні, мають стійкість до погодних умов і мають множинний механізм дії.

Несправжня борошниста роса. Пероноспороз. Методи боротьби

Бажаємо вам здорових і багатих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*