Кавун - незвичайні та дуже смачні сорти

Кавун - незвичайні та дуже смачні сорти

18 февраля 2021

Ми звикли, що кавун має зелену смугасту шкірку і яскраво-червону м'якіть. Але сьогодні це правило далеко не завжди можна застосувати відносно кавунів. Завдяки старанням селекціонерів, на цей час в нашому каталозі насіння кавуна багато різноманітних сортів, які можуть здивувати навіть досвідчених садівників.

Популярні сорти кавунів для Україн

1. Кавун Чарльстон Грей

Сорт кавуна середнього терміну дозрівання. Плоди гарної овальної форми, забарвлення однотонне темно-зелене, шкірка матова і гладка. М'якіть у кавуна класична яскраво-червона, по консистенції пружна, цукриста, смак дуже солодкий. Сорт великоплідний, і в сприятливих умовах плоди можуть набрати вагу до 18 кг. Стійкість до хвороб висока.
Цікава особливість цього кавуна полягає в тому, що його плоди мають витягнуту овальну форму, як м'ячі для американського футболу. І за забарвленням вони зовсім не смугасті, як традиційні кавуни, а темно-зелені з невеликим нальотом. М'якіть у цього кавуна щільна, цукрова, і при розрізанні плід виділяє свіжий солодкий кавуновий запах.

2. Кавун Оранж Кінг F1

Ранньостиглий гібрид кавуна з м'якоттю жовтого кольору і незрівнянним смаком. М'якіть соковита і ніжна. У плодах підвищений вміст бета-каротину. Шкірка не розтріскується, транспортабельність висока. Для гібрида характерна високе зав'язування плодів навіть в непростих для даної баштанної культури температурних умовах. Відзначається стійкість до антракнозу, толерантний до борошнистої роси та фузаріозного в'янення.

3. Кавун Жовте Чудо F1

Сорт ранньостиглий, перший урожай збирають вже через 6о днів після появи сходів. Шкірка жовта, плоди вагою до 5,5 кг. М'якіть червоного кольору, щільна і солодка (рівень цукристості 11,5-12,5%). Гібрид має стійкість до антракнозу, толерантний до борошнистої роси і фузаріозного в'янення.
Цей кавун виглядає дивним, оскільки має яскраву сонячно-жовту шкірку, але червону м'якіть, смак солодкий і дуже приємний свіжий запах.

кавун чарльстон грейкавун оранж кінгкавун жовте чудоЯк вибрати найкраще насіння кавуна

- читайте в статті.

Переходьте в каталог насіння кавунів - вибирайте та отримуйте гідні врожаї з вашої баштану!

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*