Коли кімнатним рослинам потрібні добрива?

Коли кімнатним рослинам потрібні добрива?

23 декабря 2020

Кімнатні рослини потребують особливого догляду. Оскільки субстрат, в якому вони вирощуються, поступово виснажується, то з часом рослинам потрібне додаткове харчування і актуальним стає питання - як правильно підібрати добрива.

Коли добриво необхідно кімнатним квітам?

Як підкормлювати кімнатні рослини?

Яким би не було добриво - сухим або рідким - вносити його потрібно тільки в зволожену землю. Інакше можна обпалити коріння. І обов’язково дотримуйтесь дозування добрив. Принцип «підгодовані побільше, буде рости краще» не спрацює. Занадто «перегодована» рослина може зупинити розвиток і навіть загинути.

Кращі органічні добрива для кімнатних рослин:

Біом, Гуміфренд, ХелпРост.

Біом органічне добривоГуміфренд добривоХелпРост добриво


Читайте в статті - Як доглядати за кімнатними рослинами взимку.


Активної підгодівлі потребують всі кімнатні рослини з ранньої весни до пізньої осені. Весною і влітку раз на 7 днів побалуйте їх комплексними добривами, або (через раз) - мінеральними та органічними. Стосовно зими - як правило, більшість рослин уповільнюють зростання та навіть впадають в сплячку. Підгодовуйте їх всеодно, але не так часто - раз на місяц-півтора.


Яке добриво вибрати - на ваш розсуд. Великою популярністю користуються рідкі комплексні добрива, які просто розводять у воді і поливають квіти, як зазвичай. Є добрива для більш буйного цвітіння, для прискорення росту і т.д.
Важливо! Універсальні комплексні добрива підходять для всіх домашніх рослин. Але все ж, добрива, як і грунт, краще всього вибирати за типом рослин - для квітучих, для декоративних, для сукулентів, для орхідей і т.д.


Але чим би ви не підгодовували своїх домашніх улюбленців, якщо їм недостатньо світла і немає правильної температури і вологості, яка необхідна цьому типу рослин, вони все одно не будуть добре рости. Тому організуйте їм правильне місце і освітлення. Не забувайте обприскувати їх кожен день. А взимку - вкривати батареї вологим рушником, щоб не пересушувати повітря. І тоді квіти віддячать вас довгим життям, здоровими листям і гарним цвітінням.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*