Мавританський газон - квітуча галявина на ділянці

Мавританський газон - квітуча галявина на ділянці

29 марта 2020

Мавританський газон один з самих незвичайних для саду. Суміш газонного насіння, що входить до нього має особливий аромат строкатих квітів, які стануть прикрасою будь-якої ділянки.

Мавританський газон відрізняється від інших видів тим, що догляд за ним майже виключає стрижку. Він не схожий на інші вічнозелені і ідеально гладкі газони, а являє собою чудову галявину квітів і рослин. Строкатий квітучий газон може стати прикрасою будь-якої ділянки. Яскравий килим з газонних квітів, як правило, є ідеальним елементом декорування саду, а при бажанні його можна доповнити посадкою цікавих дерев або чагарників.

Мавританський газон

У складі мавританського газону набір насіння найпростіших рослин, які не вимагають особливого догляду. В більшості вони добре знайомі кожному, їх можна зустріти в лісах і на полях. Мавританський газон відрізняється яскравими суцвіттями, тривалим періодом цвітіння, невибагливістю у догляді, стійкістю до фізичної дії. Газонні квіти дуже різноманітні і налічують більше ста видів.

Газонная трава мавританский Цветочный рай

Як посадити мавританський газон?

Для посіву мавританського газону підійде будь-яка ділянка вашого саду. Можна використовувати місце колишніх грядок і посадок, щоб відновити сівозміну, або інший незайнятий куточок, щоб створити прекрасну польову клумбу.

Якщо ґрунт на місці посадки раніше не оброблявся, потрібно акуратно зняти дерен. Майданчик для посіву необхідно очистити від сміття, бур'янів і ретельно розрівняти. При необхідності - оновити шар ґрунту чорноземом і внести добрива. Найкраще застосовувати спеціальні добрива для газонів. Скопати ділянку під мавританський газон необхідно на глибину 15-20 см, добре розпушити землю, щоб насінню було простіше проростати. Після цього можна приступати до посадки насіння. Норми висадки, як правило, вказані на упаковці з травосумішшю. Розподіляти насіння потрібно рівномірно, щоб у майбутньому газоні не було залисин. Після посіву землю обов'язково рясно полити і накрити агроволокном, яке вбереже насіння від птахів.

Як доглядати за мавританським газоном?

Завдяки тому, що основні складові газону прекрасно ростуть у природних умовах, догляд за ним практично не потрібен. Так як багато рослин квітучі і звикли до польових, лісових і болотистих місцевосцей, практично всі з них люблять вологу. Скошування газону потрібно проводити кілька разів: перший - після того, як з'явиться зелень, але до того, як встигнуть розпуститися квітки. Це потрібно, щоб велика кількість зелені не заглушила суцвіття. Друга стрижка газону відбувається після завершення сезону - приблизно в кінці вересня. До цього часу основна маса квітів засохне, а насіння для наступного сходу вже будуть в землі. Висота покосу повинна бути від 8 до 12 см.

Газонная трава Gl Seeds Мавританский декоративный

Як доглядати за газоном влітку

читайте у нашій статті.

Багато садівників надають перевагу мавританському газону, відгуки про який тільки позитивні. Він радує не тільки прекрасним видом, а й неперевершеним ароматом, особливо літніми вечорами.

Переваги мавританського газону:

Щоб додати ділянці легкість і природність, можна втілити ідею природної, яскравої галявини, насиченої польовими квітами і яскравими природними фарбами. Посійте мавританський газон або оберіть в нашому магазині інше насіння газонної трави з доставкою, і  ви безумовно досягнете бажаного результату.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*