Насіння поштою - надійно і зручно

Насіння поштою - надійно і зручно

16 января 2021

Насіння овочів, квітів, пряних рослин і зелені - популярний товар, який пропонують купити сьогодні на ринках, в павільйонах, в переходах, поїздах і електричках. Однак купуючи їх таким способом, існує великий ризик отримати прострочену і неякісну продукцію. Сумнівні розповсюджувачі не дають необхідної гарантії на товар.

Переваги покупки насіння в інтернеті

Для садівників і городників найкращою можливістю замовити насіння рослин є інтернет-магазин, і тому є кілька незаперечних причин.
1. Немає ніякої необхідності ходити по магазинах у пошуку потрібного насіння. Знайти товар можна не виходячи з дому чи офісу.
2. На сторінках інтернет-магазину покупець може отримати необхідну інформацію про насіння (повний опис) і побачити зображення обраних рослин.
3. При цьому є унікальна можливість поставити питання фахівцю в режимі онлайн, отримати необхідні рекомендації по специфіці вирощування конкретної рослини. Крім того, на сторінках інтернет-магазину можна знайти і прочитати відгуки тих, хто вже купував насіння таким способом, їхню думку з приводу даного продукту і поради по вирощуванню.

насіння овочівнасіння квітівнасіння зелені і прянощів


Варто зазначити, що замовлення насіння рослин через мережу інтернет і доставка їх поштою досить поширена послуга, оскільки інтернет сьогодні є не тільки в кожній квартирі в місті, а й практично в кожному будинку на селі. І, попри те, що люди похилого віку все ще вважають за краще купувати насіння по-старому на ринку або в магазинах, послуга ця набирає все більшої популярності через незаперечні її переваги. Це зручно і вигідно всім: як покупцеві, так і організації, що реалізує насіння. В інтернет-магазині Дім Сад Город плюс ви можете купити насіння з доставкою від декількох пакетів до великих гуртових партій.

Доставка насіння поштою

Інтернет-магазин насіння поштою надає покупцям не тільки великий асортимент товару, але також зручність оформлення і отримання замовлення, що значно економить час і сили.
Для того, щоб оформити покупку, необхідно:


Як зробити замовлення в інтернет-магазині Дім Сад Город плюс можете подивитися тут.
Замовлення, оформлене в робочий час, буде оброблено відразу ж і протягом 2-3 годин з Вами зв'яжеться менеджер. Якщо Ви зробили замовлення у вихідні дні, він буде оброблятися в понеділок.
Товар ви можете оформити за передоплатою або післяплатою. Такі умови більш ніж зручні і прийнятні.
Бажаємо вам доброго здоров'я і хороших урожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*