Осінні добрива для саду та городу

Осінні добрива для саду та городу

29 августа 2018

Із закінченням літа городній сезон все ще триває. Восени на ділянках потрібно провести багато роботи, щоб на майбутній рік зібрати добрий врожай овочів та фруктів. Крім чистки дачі від сухого бадилля та опалого листя, необхідно наситити ґрунт корисними макро- та мікроелементами. Комплексні осінні добрива дадуть харчування, підвищать морозостійкість дерев та кущів, захистять їх від шкідників.


Особливої уваги потребують багаторічні плодові дерева, адже за літо вони віддають плодам практично весь запас поживних елементів.
Після збору врожаю, коли ще листя не опало, можна застосувати рідкі комплексні добрива для осінньої підгодівлі. Азотні підживлення для саду залиште до наступної весни, бо внесення іх восени може спровокувати промерзання дерев та кущів.
У цей період краще використовувати добрива з фосфором і калієм. Забезпечить повноцінне комплексне харчування Екоплант – екологічно чисте добриво на основі калію і фосфору. Його елементи:

osinni-dobryva

Азотні добрива: аміачну селітру, карбамід, сульфат амонію та інші можна використовувати восени, але тільки тоді, як температура ґрунту опуститься до 10 С та нижче. І тільки для добрива ґрунту на городі, в місцях, де ви плануєте в майбутньому році посадити картоплю, перець, капусту, томати або інші овочі. Тоді добриво спокійно перезимує, і його корисні елементи перейдуть в ґрунт навесні з талим снігом.


Комплексні осінні добрива або органіка?

osinni-dobryva-1


Гній, компост, пташиний послід, зола – все це доступні і корисні підгодівлі. Але використовувати їх потрібно з обережністю. Наприклад, надлишок гною призведе до надмірної акумуляції азоту і, як наслідок, до промерзання деревини.
Осіннє комплексне добриво для саду та городу Зелений Гай – це готовий склад з підвищеним вмістом калію, фосфору або та других корисних мікроелементів. В допомогу – інструкція з точно розрахованим дозуванням, періодичністю та способом застосування.


Як використовувати комплексні добрива для осінньої підгодівлі?

osinni-dobryva-2


До скидання листя сад рекомендується обприскати живильним розчином, після – підгодівлі вносьте під коріння. Перед кореневою підгодівлею потрібно очистити і перекопати ділянку під кроною (в пухкому ґрунті більшість комах загине при перших же заморозках).
Для боротьби з шкідниками дерево потрібно обприскати мідним купоросом, також добре підійдуть комплексні добрива для осінньої підгодівлі з підвищеною концентрацією калію і міді, наприклад  - Калімаг, який успішно застосовується для осіннього та весняного внесення.


Уважно огляньте кору дерев, при необхідності видаліть пошкоджені ділянки разом з личинками, обприскайте весь стовбур. Тріщини і пошкодження додатково обробіть садовим варом. Як використовувати садовий вар, читайте в нашій статті «Використання садового вару та садової замазки».osinni-dobryva-3


Після осінньої обробки та підгодівлі дерева успішно перезимують. Вже ранньою весною у них буде добрий запас поживних елементів на розвиток зеленої біомаси і кореневої системи, бруньок і плодів в подальшому. В нашому магазині можна купити рідкі та комплексні добрива для осіннього внесення, які підвищать зимостійкість рослин та знищать шкідників. Купуйте, застосовуйте і завжди збирайте рясні врожаї.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*