Осмокот - добриво тривалої дії

Осмокот - добриво тривалої дії

16 января 2021

Для успішного росту і розвитку рослинам потрібні регулярні підгодівлі. Адже вони постійно поглинають поживні речовини з грунту, тому потрібно систематично заповнювати їх кількість. Мінеральні підживлення – це неодмінний атрибут вирощування рослин. Але іноді застосування добрив пов'язане з деякими труднощами.
1. Не завжди зрозуміло, коли саме треба вносити поживні речовини. Чи достатньо їх рослинам в даний момент, може вони вже поглинені кореневими системами? З іншого боку, перегодовування рослини і надлишок добрив в грунті також шкідливі, а чато і небезпечні.
2. Як підібрати та розрахувати правильні дози мінеральних добрив? Дехто навіть вважає за краще зовсім не застосовувати добрива, щоб уникнути можливих сумних наслідків для рослин.

Переваги добрив тривалої дії Osmocote

добриво Osmocote Exact

Під цією маркою виробляється багато добрив, сьогодні розповімо про добриво тривалої дії Osmocote Exact. Випускається воно у вигляді круглих гранул.
Оболонка гранул складається з смоли, яка біологічно руйнується, виготовленої з рослинних жирів і полімерів.

У середині гранул - весь набір необхідних макро- і мікроелементів для рослин - азот, калій і фосфор (NPK), оксид магнію.

Присутність магнію має особливе значення для розвитку кореневих систем рослин і здійснення процесу фотосинтезу.

Азот знаходиться в трьох формах: загальний, нітратний і амонійний. Також до склада Осмокот включені мікроелементи: бор, мідь, залізо, марганець, молібден і цинк.

Де застосовується добриво Osmocote Exact?

Головні особливості добрива Osmocote Exact:

  1. Поживні компоненти поступово вивільняються з гранул в міру розчинення їх оболонки, а не надходять в грунт відразу. Вода проникає під оболонку та розчиняє частину мінеральних речовин, і під дією осмосу вони виходять назовні. Кожного разу  вимивається рівно стільки поживних елементів, скільки рослина потребує в даний момент.
  2. В спекотну погоду фізіологічні процеси рослин ідуть активніше, вони потребують більше поживних речовин. Чим вище температура, тим більше макро- і мікроелементів виходить з гранул Осмокот. Поступове виділення поживних компонентів також гарантує, що коренева система рослини не обпалиться від надлишку добрив.
  3. Наявність сірки в складі добрива Osmocote Exact знижує ймовірність загнивання кореневих систем і пагонів рослин.
  4. Оболонка гранул повністю розкладеться у грунті, коли розчиняться всі поживні речовини.

Тривалість дії мінеральних гранул різна: 3-4, 5-6, 8-9 і 12-14 місяців. Вибирайте таку тривалість впливу добрив, яка відповідає вегетаційному періоду рослини.
Купити добрива Osmocote ви можете на нашому сайті.
Бажаємо вам доброго здоров'я і хороших урожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*