Підживлення розсади перцю

Підживлення розсади перцю

6 декабря 2020

Перець зростає довго - насіння перцю сіють в горщики з середини січня, а у відкритий грунт він переїжджає тільки в кінці квітня. Ростуть сіянці в обмеженому обсязі землі, а значить, і поживних елементів теж обмежена кількість. Тому розсаду перцю треба обов'язково підгодовувати.

Коли удобрювати розсаду перцю

Поки розсада маленька, їй цілком вистачає запасів поживних речовин, які є в грунті. Тому до пікіровки підгодовувати не потрібно - надлишок добрив в цей період для перцю дуже шкідливий.
Першу підгодівлю треба буде дати через 2 тижні після пікіровки. Якщо ви вирощуєте перець без пікіровки, відразу в окремих стаканчиках, тоді орієнтуйтеся на кількість листів: як тільки з'явиться 4 справжній лист - пора підгодовувати.

Чим удобрювати розсаду перцю

Не ризикуйте з підгодівлею простими мінеральними добривами - маленькі дози дуже складно відміряти і можна запросто переборщити. А обсяг горщика обмежений, діватись їм буде нікуди. Так недовго і спалити рослини!
Тому використовуйте готові рідкі органомінеральні добрива. Крім основного набору поживних елементів в них є ще гумінові добавки, які підвищують імунітет рослин.

Кращі добрива для підживлення розсади перцю

Стимул NPK, Гуміфренд, Живе Добриво БТУ

добриво Стимул NPKдобриво ГуміфрендЖиве Добриво БТУ


Як удобрювати розсаду перцю

При підгодівлі розсади перців важливо дотримуватися 3 правил:
1. Підгодовуйте розсаду тільки вранці, щоб до вечора земля трохи підсохла. Якщо полити рослини ввечері, вони можуть захворіти - збудники грибних хвороб активно розвиваються коли сиро і прохолодно, тобто вночі.
2. Перед підгодівлею полийте розсаду - грунт в горщику повинен бути вологим. Якщо полити сухий грунт відразу добривами, можна спалити коріння.
3. Через годину після поливу розпушіть грунт в горщиках з розсадою - щоб добрива засвоїлись, корінню потрібна не тільки вода, але і повітря.


А про те як виростити ранній урожай перцю, читайте в нашій статті.
Бажаємо Вам успіхів!

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*