Посадка вишні восени

Посадка вишні восени

30 июля 2019

Посадкою багатьох фруктових дерев займаються або навесні, або восени. Саджанці вишні можна посадити навесні, в період, коли ще не почали рух соки. А можна займатися цим восени - у вересні-жовтні, щоб деревце встигло до початку морозів прижитися.

Правила посадки вишні в осінній період

мають свої нюанси. До посадки планується ділянка, а саме - розмістити саджанці треба так, щоб вони не заважали один одному рости, не затінювали сусідські рослини. Між саджанцями вишні залишають проміжок в 3,5 метра.

Молоденькі саджанці дерев дуже чутливі до морозів, тому треба продумати про їх захист від холодів.  Краще, якщо недалеко від них будуть розташовуватися споруди або паркан. посадка вишні восени

У цьому місці їм вітри не страшні.  Яму для саджанця треба робити такого діаметру, щоб коренева система рослини розмістилася в ній спокійно. Грунт, який викопали під час приготування ями, треба перемішати з перегноєм, компостом. У цю ж суміш додають 30 г суперфосфату і 20 г хлористого калію. Такі домішки роблять грунт багатим та родючим. Тому молоденької вишеньці буде комфортно рости в таких умовах.

Перед тим, як посадити деревце, треба уважно оглянути кореневу систему. Якщо є пошкоджені, уражені корінці, їх обрізають. Щоб надалі деревце підв'язати, зі сходу від нього встановлюють кілочок. Потім присипають землею. Після цього залишиться лише підв'язати саджанець і полити нехолодной водичкою. Якщо вже настали холоди, посадкою вишні займатися не слід. У цьому випадку саджанці можна прикопати в ямки, нахиливши їх на 45 градусів. посадка вишні восени

Після того, як їх прикопали, саджанці також поливають теплою водою. Як тільки випаде сніг, саджанці треба накрити якомога більше товстим шаром снігу. Це буде надійний захист, який зможе зберегти їх до посадки навесні.

Роль мульчування в підготовці до зими дерев

Важливим етапом в циклі предзимової підготовки стає мульчування, в результаті якого дерева отримують теплу «шубку», яка захищає кореневу систему від замерзання. Перш ніж розсипати мульчу з соснової кори, землю в пристовбурних кругах розпушують до 5 см в глибину - так грунт менше промерзає, і потім укладають мульчу шаром 10-20 см. Не рекомендується застосовувати опале листя - є ймовірність зараження різними хворобами, та й візити гризунів  забезпечені. Проводять цю процедуру до сильних морозів, адже якщо зима безсніжна, а вже досить холодно, то коріння молодих вишень швидко підмерзають.посадка вишні восени


Як боротися з гризунами на дачі взимку - читайте у статті.


Більше про особливості осінньої посадки плодових дерев читайте в нашій статті.

Сподіваємося, ці поради стануть вам у нагоді, це ж тільки здається, що до зими ще багато часу, але приготуватися треба заздалегідь. А ми бажаємо вам здорових і щедрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:



Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*





Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*