Роботи в саду і на городі у вересні

Роботи в саду і на городі у вересні

30 августа 2019

За весняно-літній сезон у дачників накопичилася втома, крім того, у господарок зараз велике навантаження по заготівлі овочів, фруктів і ягід. Але не можна забувати, що ще потрібно виконати чимало робіт, щоб на наступний рік отримати гарний врожай.

Що потрібно робити в саду і городі у вересні?

Потрібно зібрати всі пошкоджені хворобами та шкідниками залишки рослин і спалити, щоб якомога менше шкідників перезимували на садовій ділянці.

Дуже важлива осіння робота в саду - побілка дерев та їх захист від гризунів. Частина садівників займаються цим навесні, але це неправильно! Білити потрібно тільки восени, а навесні це необхідно тільки для краси.фарба садова

Бажано здійснити побілку, коли стоїть досить тепла погода. При плюсовій температурі фарба буде рівномірно лягати на стовбури. Зі старих дерев потрібно зняти кору, яка вже лущиться, щоб під нею не зимували комахи, спори грибів і хвороби.

Багато садівників з побоюванням чекають весни: а раптом гризуни знищать всі дерева і чагарники! По-перше, фарба для захисту дерев має протимікробні і протигрибкові добавки, тому надійно захистить дерева від шкідників і захворювань. Також можна використовувати садовий бинт.

Як викорстовувати і навіщо потрібен садовий бинт?

- читайте в нашій статті

Від комах і шкідників рекомендуємо використовувати також липкий пояс для захисту дерев Bros.

Також у вересні можна внести добрива під плодово-ягідні, щоб не займатися цим навесні.

Такі комплексні добрива, як Екоплант або суперфосфат майже не вимиваються за осінньо-зимовий період.  До того ж восени часу у нас, дачників, зазвичай більше, ніж навесні.

Які посадки можна робити восени?

В першу чергу це плодові дерева, чагарники та троянди. саджанці плодових дерев

Осінь більше підходить для посадки рослин. Стоїть хороша погода, плюсова температура цілком може протриматися як мінімум до середини жовтня, тому буде достатньо часу, щоб дерева як слід прижилися.

Важливий момент - восени великий вибір саджанців. Навесні їх трохи менше, до того ж вони дуже швидко починають розпускатися. Наприклад, смородину або жимолость садити навесні дуже проблематично: листя розпускаються вже в середині квітня, багато садівників в цей час сильно зайняті вирощуванням розсади і часто просто не встигають якісно посадити рослини.

Деякі садівники побоюються, що молоді чагарники можуть підмерзнути. Але якщо купити хороші саджанці - ризик, що вони замерзнуть, практично нульовий. Про всяк випадок, звичайно, можна обернути молоді чагарники агроволокном, щоб захистити від різких перепадів температури.

Восени також потрібно зайнятися посадкою цибулинних квітів - це тюльпани, нарциси, гіацинти. Можна продовжувати висаджувати лілії та іриси - правда, з додатковим укриттям. Вересень - дуже сприятливий час для висадки багаторічників.

Ми бажаємо вам здорових і багатих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*