Щитівка на кімнатних рослинах: як боротися?

Щитівка на кімнатних рослинах: як боротися?

15 января 2021

Якщо у Вас у квартирі багато рослин, готуйтеся до того, що рано чи пізно на них обов'язково з'являться шкідники. Зрозуміло, мрія будь-якого квітникаря - вирощувати здорові невибагливі рослини, які ніколи не хворіють і не приносять розчарувань. Але, на жаль, навіть у самих сумлінних любителів флори іноді рідше, іноді частіше виникають певні проблеми з вирощуванням вихованців.

Як розпізнати і боротися зі щитівкою на кімнатних рослинах

Характер ураження
На відміну від несправжньої щитівки, щитівки не виділяють клейкої рідини на поверхні листя. Одним із симптомів зараження ними рослини є поява на листках круглих жовтих плям. Листя в подальшому засихають і опадають. Треба сказати, що по тяжкості поразки щитівка перевершує несправжнью щитівку, рослина, заражена щитівкою, може досить швидко загинути.

Як позбутися від щитівки?

Перш за все ретельно очистіть рослину, помийте її під струменем води, щоб змити не тільки щитки, а й самих комах.
Потім обробіть листя рослини одним з препаратів: Dr.Ефект від шкідників або Доктор Фолі. Обидва препарати дуже ефективно знищать шкідників, забезпечать оперативне комплексне харчування і посилять імунний захист рослин. Також можна використовувати добриво в паличках Чистий Лист від шкідників, час дії яких 3 місяці.

Dr.Ефект від шкідниківДоктор Фолі від шкідниківдобриво в паличках Чистий Лист від шкідників


Звичайно, чим раніше помітити проблему - тим легше її буде вирішити.Тому уважний періодичний огляд навіть на вигляд здорових рослин - це обов'язковий елемент догляду за ними.
Слід регулярно оглядати рослини, особливо нові, видаляти пошкоджені листя, періодично мити рослини під душем. Гігієна рослини і правильний догляд за ним допоможуть запобігти зараженню паразитом.

Як правильно підібрати добрива для кімнатних рослин та як їх використовувати - читайте у статті.

Нехай рослини радують вас здоровим виглядом і пишним цвітінням.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*