Що посадити поряд з трояндами?

Що посадити поряд з трояндами?

2 февраля 2021

Троянди - популярні та улюблені квітучі рослини серед садівників. Якісні сорти троянд витривалі, довго квітнуть, мають чудовий вигляд та аромат. Якими рослинами-компаньонами можна підкреслити чарівність та красу троянд? Купуючи саджанці троянд, варто знати, що уживається вона з багатьма рослинами, але є виключення.

Коли обираєте сусідів для троянд, запам'ятайте наступні правила:

Комбінуйте троянди з багаторічними та однорічними рослинами, злаками та пряними травами, грунтопокрівними культурами та хвойними.

Хороші компаньйони для троянд

гармонійно впишуться в композицію з трояндами, захистять кущі троянд від попелиці та других шкідників, допоможуть побороти більшість хвороб, до яких вони схильні.саджанці троянд

Пеларгонія приваблює сонечок, вони знищать попелицю і відлякають других шкідників.

Пряні та лікувальні трави (шавлія, лаванда, чебрець) висаджені поруч з трояндами, також добре впораються з цією проблемою.
Первоцвіти (примула, віола) посадіть суцільним килимом. Це захистить розарій від бур'янів та додасть вишуканості клумбі.
Хосту можна висадити між кущами троянд або використати як окантовку. Її різнобарвне листя буде гармонувати з трояндами до пізньої осені.
Квіткові багаторічники - оптимальні компаньйони для троянд.
Гвоздика, дзвіночки, іриси, флокси вишукано відтіняють троянди, а зелене листя ірисів, що зберігає красу навіть після цвітіння, чудово доповнить розарій.
Гіпсофіли, що формують округлий ажурний кущ з пишними квітами, схожими на хмаринки, створять гарне обрамлення.

Квіткові однорічники

Підібравши декілька таких рослин з різним періодом цвітіння, ви зробите квітник ошатним на весь сезон, до пізньої осені.

насіння квітів

Чорнобривці, незабудки, вербена, лобелії, петунії - ці яскраві й ошатні, вишукані й запашні квіти стануть гідним доповненням до троянд.

Які рослини не варто комбінувати з трояндами

Рослини, в яких коренева система розташовується у верхньому шарі ґрунту (береза, туя, ялівець, карликові сосни, та інші), будуть пригнічувати троянду, забираючи вологу й поживні речовини.
Рослини, які потребують високої кислотності ґрунті (рододендрони, гортензії, папороті), бо трояндам такий ґрунт не підходить.
Рослини, які сильно розростаються (айстри, наприклад). Якщо не контролювати розростання, вони будуть пригнічувати кущі троянд.

Обирайте квіти та рослини для посадки поруч з трояндами на нашому сайті. У нас великий вибір цибулькових, однорічних та багаторічних квітів.
Бажаємо вам доброго здоров’я та гарних розаріїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*