Використання соснової кори в саду, городі і квітнику

Використання соснової кори в саду, городі і квітнику

14 апреля 2019

Легкий спосіб зробити сад красивим і доглянутим без зайвих витрат часу - мульчування сосновою корою. Ландшафтні дизайнери і звичайні власники заміських будинків давно оцінили переваги мульчування. Цей спосіб декорування ділянок доступний всім і досить довговічний: повторно підсипати кору доведеться лише через 2-3 роки.

Естетичний зовнішній вигляд саду і ділянки - не єдина перевага використання мульчі.

Переваги мульчі з соснової кори

Соснова кора - майже ідеальний варіант мульчі для клумб і грядок з рослинами, які вважають за краще кислий грунт, тому що


Крім інших достоїнств, вона відмінно вписується в ландшафт, стає прикрасою саду і городу.

Дізнайтеся більше про фракції соснової кори, властивості і призначення в нашій статті.

Коли і як проводити мульчування сосновою корою?

Кращий час для мульчування - весна або осінь.  Навесні можна робити це лише після того, як грунт прогріється (як правило, цей момент збігається з появою перших бур'янів). Але краще мульчувати грунт не раніше травня.sosnova-kora-2

Перед мульчуванням необхідно внести в грунт добрива, адже в подальшому зробити це буде складніше. Після видалення бур'янів і торішнього листя, поверхневого розпушування та поливання грунту землю навколо рослин покривають рівномірним шаром деревної кори. Товщина мульчі може бути від 3 до 7 см (в залежності від типу грунту і освітленості ділянки). Мульчувати грунт в квітнику і городі можна лише після того, як зійдуть всі посіяні у відкритий грунт рослини. Восени можна оновити верхній шар мульчі.

Досвідчені садівники рекомендують навесні відсувати мульчу з соснової кори від пристовбурного кола, це дозволяє землі біля коріння прогрітися.

При мульчуванні важливо стежити за тим, щоб мульчируючий шар не прилягав впритул до рослин. Оскільки соснова кора лише знижує кількість бур'янів, але, на жаль, не рятує від них повністю, деякі городники під шаром мульчі ховають шар агроволокна або скошеної трави без насіння.

При поливі замульчованих клумб і грядок слід враховувати, що  дрібна соснова кора вбирає частину вологи, а значить, рослинам її дістанеться менше.

Про інші особливості і достоїнства застосування соснової кори читайте в нашій статті.

Для чого можна використовувати соснову кору?

Як правило, соснова кора використовується для декоративного і при цьому практичного мульчування грунту, на якому ростуть хвойні рослини або ягідні кущі, які віддають перевагу кислому грунту: верес і єріки, рододендрони, азалії, декоративні папороті і т.п.sosnova-kora

Також сосновою корою можна посипати садові доріжки. А м'який сосновий відсів, успішно використовується в якості настилу для дитячих та спортивних майданчиків, оскільки забезпечує комфорт при активних пересуваннях і не залишає скалок в ногах.

Слід враховувати, що при мульчуванні корою може зменшитися кількість доступного для рослин азоту і фосфору. Тому бажано заповнити можливу втрату мінеральними добривами.

Органічні матеріали для саду та городу, в число яких входить соснова кора, безумовно, є найкращими при використанні на садових ділянках і в городах, так як вони дозволяють заощадити і виростити екологічно чистий урожай. В нашому інтернет магазині ви можете купити соснову кору різної фракції за доступною ціною.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:



Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*





Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*