Вирощуємо міцну розсаду огірків

Вирощуємо міцну розсаду огірків

19 декабря 2020

Щоб отримати перший урожай огірків якомога раніше, досвідчені городники вирощують огірки через розсаду, а в подальшому приділяють особливу увагу правильним підживлення.
Звичайно, перед посівом на розсаду доведеться багато продумати, але ми підкажемо, що потрібно робити на кожному етапі, щоб отримати відмінний урожай!

Сорти і гібриди огірків

Ви вже напевно купили пару пакетиків насіння огірків. Якщо ж ще ні - обов'язково дізнайтеся перед покупкою про врожайність обраних сортів, чи немає в їх плодах гіркоти, для яких цілей годиться той або інший сорт огірків, де їх краще вирощувати: в теплиці або відкритому грунті. Серед врожайних сортів і гібридів є як самозапильні, так і бджолозапильні.

Популярні сорти огірків

Юліан F1, Засолочний стандарт F1, Базар F1.

огірки Юліан F1огірки засолочний стандарт F1огірки Базар F1


Що таке гібридне насіння F1 і в чому його перевага?

Насіння огірків

Від якості насіння багато в чому залежить і майбутній урожай, тому поставтеся до вибору максимально відповідально! Вибрати насіння огірків ви можете тут.

Визначаємо терміни посіву огірків на розсаду

Розсада огірків готова до посадки в грунт в середньому через 25-30 днів після посіву. Виходячи з цього, можна визначити терміни посіву насіння. Також враховуйте кліматичні особливості, щоб в очікуванні висадки розсада не витянулась.
Щоб висаджена розсада швидше прижилася, температура повітря на вулиці повинна бути близько 18-22С, а грунт на грядках - прогрітися до +18С.
Висівати огірки на розсаду для теплиці можна в кінці березня, для відкритого грунту - на початку-середині квітня, якщо погодні умови сприятливі.

Доглядаємо за сходами правильно

Через 5-7 днів після посіву повинні з'явитися перші сходи. Тепер важливо правильно поливати розсаду і не допустити її витягування.

Більше про вирощування розсади огірків читайте в статті.
Бажаємо вам здорових і щедрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*