Вирощування ремонтантної суниці - урожай ягід на балконі і підвіконні

Вирощування ремонтантної суниці - урожай ягід на балконі і підвіконні

24 декабря 2020

Якщо ви хочете виростити на балконі щось незвичайне, красиве і, при цьому, їстівне, зверніть увагу на суницю. Її можна однаково успішно культивувати як на грядках, так і вдома. І при цьому збирати непогані врожаї.
Суниця плодоносить в рік посадки і дає хороший урожай. Якість ягід суниці, вирощеної на підвіконні, буде такою ж, як і у зібраної в саду.
Можна посадити кілька різних сортів суниці і насолоджуватися різноманіттям аромату, кольору і розміру ягід.

Популярні сорти кімнатної суниці

Регіна, Барон Солемахер, Ренесанс

суниця регінасуниця барон солемахерсуниця ренесанс

Як посадити суницю з насіння?

Посів проводьте з середини січня до середини березня. Наповніть вічка теплички для розсади грунтом, злегка утрамбуйте його і зволожте з пульверизатора. Насіння суниці не потрібно присипати землею, досить просто розсіяти по поверхні. Прикрийте кришкою.хелат заліза
Розсаду ремонтантної суниці з лійки не поливайте, користуйтеся розпилювачем. Важливо щоб на кришці теплички не накопичувався конденсат: він може привести до появи грибних хвороб і загибелі сіянців.

Тому провітрюйте її періодично. Терміни проростання насіння індивідуальні для кожного сорту.
Сходам для зростання необхідно багато світла - поставте горщики на саме сонячне вікно. Не можна заливати паростки, підтримуйте помірну вологість.
Як тільки проростки випустять другий листочок, розпікіруйте їх в окремі горщики діаметром 15-20 см.

Підживлення (добрива) для суниці

Для нормального росту і розвитку суниці необхідно багато заліза. Зменшити дефіцит заліза, поліпшити процес фотосинтезу і кількість хлорофілу в листках (що дуже важливо в зимовий період) допоможе обприскування розчином хелат заліза.
Суниця на підвіконні - це ще й чудова декоративна рослина. Для кращого запилення квіток кущик потрібно злегка струшувати, робіть це щодня. І ще одна порада - добре висвітлюйте ваші кущі, чим більше світла, тим більшими і ароматними будуть ягоди.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*