Як обрати насіння перцю?

Як обрати насіння перцю?

16 октября 2018

У порівнянні з іншими культурами перець почали вирощувати відносно недавно. З настанням нового сезону з'являється все більше нових сортів ігібридів перцю, які дають хороший урожай. Тому сьогодні перець вирощується на кожній присадибній ділянці. Перець багатий вітамінами і мінеральними речовинами, це дуже цінна культура. Сьогодні розберемося як правильно вибрати насіння перцю.

Критерії вибору насіння перцю

Насіння солодкого перцю або гострого - якого та скільки обрати? Критеріїв багато та всі сорти мають індивідуальні характеристики і ознаки. Обираючи насіння перцю, притримуйтесь основних параметрів:

nasinnya-pertsy-4

1. Сорти і гібриди перцю, по-перше, обирайте відповідно кліматичним особливостям вашого регіону. Майже необмежений вибір для південних регіонів України - від ранньостиглих до пізніх сортів перцю - обирайте що сподобається. Для вирощування у північних регіонах треба обиратипереважно скоростиглі сорти перцю, з яких ви отримаєте врожай через 14-17 тижнів після сходів.

2. При купівлі насіння визначіться який перець вам потрібен - гострий або солодкий? Бо кожен з них має свої особливості вирощування. Також подумайте якого перцю та скільки ви бажаєте мати восени.

3. Зверніть увагу на стіnasinnya-pertsyйкість насіння перцю до хвороб та несприятливих умов. В нашому інтернет магазині ви можете купити насіння перцю, яке відрізняється стійкістю. Наприклад, перець Сіндерелла F1ранній стійкий гібрид, або Подарунок Молдовисередньоранній високоврожайний сорт, стійкий до фузаріозного в’янення.

4. Існує велика різноманітність перцю по формі та кольору, тому кожен має можливість обрати сорт перцю за зовнішніми ознаками. Мабуть, немає таких кольорів, які не прикрашають перець. Жовтий перець Атлант, червоний перець Венгерський солодкий або Обрій – різновидність перцю ратунда – в нашому магазині широкий вибір насіння перцю.


Перець вирощують тільки через розсаду, тому якщо є можливість її вирощувати, то треба купити насіння перцю. Підібрати кращий сорт перцю - справа серйозна, адже від правильно обраного сорту залежить 50% врожаю. Щоб ваш вибір виправдав себе, щоб ви отримали добрий врожай перцю, ми роскажемо

Що треба знати, обираючи насіння перцю?

По-перше - вірішіть де будете його вирощувати.nasinnya-pertsy-3

Стосовно терміну вирощування - перець буває ранньостиглий (120 днів від сходів), середньостиглий (від 120 днів від сходів) та пізньостиглі (більше ніж 140 днів).


Як виростити перець із насіння – читайте в нашій статті. А ми бажаємо вам добрих та щедрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*