Як поліпшити цвітіння і плодоношення перцю?

Як поліпшити цвітіння і плодоношення перцю?

21 апреля 2020

Підживлення солодкого перцю не закінчуються з висадкою розсади у відкритий ґрунт і початком цвітіння. Для якісного плодоношення рослинам знадобляться фосфор і калій. Саме ці мікроелементи відповідають за нормальний розвиток кореневої системи, прискорюють початок цвітіння і плодоношення, покращують якість і підвищують кількість врожаю, посилюють імунітет рослин і стійкість до хвороб.

Підростаючи, розсада перцю може відчувати дефіцит фосфору і калію. Помітити це можна по листю:

В таких випадках проводять додаткові фосфорно-калійні позакореневі підживлення.

Комплексне мінеральне добриво монофосфат калію ідеально підходить для фосфорно-калійних підживлень перцю у відкритому, так і в захищеному ґрунті. У складі препарату ці важливі елементи містяться у високій концентрації фосфор - 52% і калій - 34%. Застосовувати водорозчинне добриво можна для кореневих і позакореневих підживлень.монофосфат калію

Першу підгодівлю проводять у фазі 2-3 справжніх листків, другу через 10-15 днів після пікіровки або пересадки розсади у відкритий ґрунт. Для підгодівлі розсади 7-10 г препарату розчиняють у 10 л води, для підгодівлі дорослих рослин — 15 г на 10 л.

При використанні препарату монофосфат калію мінімізується ризик опіку при обприскуваннях по листу, тому застосування цього препарату безпечно для рослин. Помічено також, що обприскування цим засобом допомагає позбутися від борошнистої роси, якщо застосовувати його при перших ознаках хвороби.

Хвороби перцю: як з ними боротися?

читайте в цій статті.

Використовуйте на всіх етапах вирощування перцю сучасні, екологічно безпечні, ефективні препарати і ви отримаєте багатий і здоровий урожай.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:



Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*





Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*