Як посадити дерево правильно?

Як посадити дерево правильно?

26 ноября 2020

Останні теплі деньки - відмінний час для посадки дерев. Посадити красиве плодове дерево в саду, на присадибній ділянці або перед будинком - гарна ідея. Дерево багато років буде давати тінь, навесні радувати цвітінням, а восени обдарує урожаєм смачних плодів.

4 головних правил як посадити дерево

1. Щоб дерева нормально прижилися і своєчасно сформували урожай, необхідно купити якісні, здорові, районовані сорти з розвиненим корінням. Підготуйте заздалегідь яму для саджанця. Для молодого саджанця (1-2 роки) глибина ями повинна бути 50-60 см, діаметр - 70-90 см. Внутрішня поверхня ями повинна бути рівною, а дно роспушіть на 15 см.


2. На дно ями покладіть дренаж - невеликий камінь, щебінь або керамзит. Для кращого росту і приживлюваності саджанця в яму внесіть добрива - фосфорні або калійні. Тільки не азотні - вони погано впливають на приживлюваність кореневої системи. Суперфосфат, хлористий калій, Екоплант -

кращі добрива для осінньої посадки дерев

суперфосфатхлористий калійекоплант


3. Коріння саджанця розправте по верхівці горбка і засипте спочатку родючим шаром на дві третини ями, потім менш збагаченої землею і залийте 2 відрами води.


4. Зміцніть дерево, прив'язавши його до кілочка. За товщиною він повинен бути не менше стовбура саджанця. І підв'яжіть конструкцію.


Як захистити молоді саджанці взимку - читайте тут.
Ось і все нескладні правила осінньої посадки саджанців дерев. Залишилося тільки замульчувати пристовбурні кола молоденького саджанця сосновою корою. Мульчу відсуньте від штамбика дерева, щоб він не запрів. І вже наступної весни ви будете милуватися свіжим листям молоденького деревця.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*