Як позбавитись мурашок та мух?

Як позбавитись мурашок та мух?

11 апреля 2019

З першими теплими весняними днями до в наших оселях та на городніх ділянках з’являються небажані  комахи – мурахи та мухи. У цій статті ми розкажемо як їх позбавитись. Спритні і невгамовні мурахи часто зазіхають на місця людського існування. Сад та город стають найуразливішими місцями при появі мурах. Разом з мурахами часто з'являється і супутня проблема - попелиця. Щоб захистити вашу присадибну ділянку, доведеться серйозно зайнятися захистом дерев та інших рослин, які можуть постраждати. 

Як позбутися мурашок на городі і в саду

Якщо на ділянці стали з'являтися мурашники, варто якомога швидше почати рішучі дії. Колонія розростається дуже швидко, протягом декількох тижнів ці комахи можуть заполонити вашу ділянку і посприяти появі попелиці.muravey

Хорошим рішенням стане використання отруйних принад. Досить сильними вважаються засоби проти мурашок на основі хлорпирифос. Ця речовина впливає через кишечник і шкірні покриви комах, викликаючи параліч нервових закінчень. Хлорпитифос міститься в засобі Антимуравїн. Він досить економний у використанні, одної упаковки буде досить, щоб обробити до 15 кв.м. площі, а ефект від препарату буде триматися до 3 місяців. Засіб впливає на дорослих особин, а також на личинки.

В нашому інтернет магазині великий вибір препаратів від мурашок – садових та домашніх.

Для знищення мурашника часто використовують борну кислоту. Ви можете виготовити приманки на основі борної кислоти, після чого розкладіть їх уздовж мурашиних стежок. Головне, не перестарайтеся з дозуванням. Велика доза борної кислоти вб'є мурашку, перш ніж вона дотягне приманку до мурашника!  Візьміть дві столові ложки води і змішайте її з 1/3 чайної ложки борної кислоти. Після цього додайте чайну ложку цукру або меду. Оновлюйте ці приманки кожен день. Мурахи на садовій ділянці будуть тягти приманки в гніздо, отруюючи його зсередини.muravey-1

А для заміського будинку або дачі ідеальний варіант - це порошок від мурашок Bros, який підсипається або використовується при поливі території. З його допомогою ви надовго позбудетесь від мурах.

Щоб захистити дерева від мурашок радимо використовували липкий пояс для дерев Bros, який захистить дерева і від мурах, і від гусені. Пояс для дерев від комах контролює присутність шкідників та робить неможливим їх подальше розмноження.

Детальніше про це та інших професійні засоби боротьби з мурахами читайте в нашій статті Як позбавитися від мурашок на ділянці та в квартирі.

А тепер про других ще більш настирливих комах – про мух.

Як позбутися від мух?

Це питання стає як ніколи актуальним в літні місяці. Настирливі комахи лазять по продуктам, норовлять посидіти на їжі і псують настрій своєю присутністю.  Не знаєте, як вивести мух в приватному будинку?  Про те, як боротися з мухами, читайте далі.

Боротьба з мухами зводить господинь з розуму. Влітку ці комахи заполоняють все. Варто відкрити вікно або вхідні двері, і мухи тут як тут. Варто залишити на хвилину їду на столі без нагляду, і по ній вже повзають ці дуже неприємні комахи.muha

Перше, що необхідно зробити, щоб не допустити появи мух в будинку, стежити за чистотою і порядком. Тут мова не йде про те, що умови повинні бути лабораторними. У реальному житті це неможливо, але зверніть увагу на прості рекомендації для кухні:


Знищувачі-липучки або липкі стрічки від мух - ефективна пастка. Вона являє собою стрічку і липкий лист. Його досить повісити в кімнаті, де найбільше мух. Вони залучать комах специфічним запахом. Муха, яка сяде на таку липку стрічку, вже не зможе відлипнути і загине.

Виробники хімічних засобів пропонують свої способи, як боротися з мухами в квартирі. Використання аерозолів допоможе позбутися від комах, але вони мают великий недолік - вони можуть бути небезпечні для людей і домашніх тварин. Розпорошивши їх, потрібно обов'язково залишити квартиру, а після досягнення ефекту провітрити кімнати по кілька разів.vid-komah

Знищення мух в квартирі - це наполеглива, майже безуспішна боротьба, якщо використовувати для цього мухобійку. Інша справа, якщо застосовувати спеціальні засоби від комах, тоді від докучливих комах можна позбутися відносно легко, але, головне, дотримуватися правил, які зазначені в інструкції до них. Це важливо, щоб не нашкодити своєму здоров'ю і здоров'ю оточуючих.

На відкритому просторі захисту від літаючих паразитів немає або майже немає. Тому у дворі будинку, біля лавочки або альтанки можна посадити рослини, які не люблять мухи: розмарин, лаванду, м’яту або нагідки. Доречи – ці рослини відвадять і комарів також.

Ми бажаємо вам приємних клопотів та хорошого відпочинку навесні та влітку, а якщо треба позбавитися від комах – звертайтеся до нас.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*