Як позбавитися мурах в будинку?

Як позбавитися мурах в будинку?

3 ноября 2019

У садівників і городників обґрунтовані претензії до мурашок - вони не тільки розносять тлю, а й ушкоджують кореневу систему рослин (що призводить до загибелі останніх), а деякі види харчуються квітами і бутонами. І хоча суперечки про користь і шкоду мурах на ділянці не припиняються, навряд чи знайдеться дачник, який би радів такому сусідству. З будинковими мурашками все інакше - тут кожен розуміє, що вони - шкідники. Яку небезпеку приносять мурахи в будинок, які дієві засоби від мурах допоможуть від них позбавитися, розповімо в цій статті.

Хто бачив будинкових або домашніх мурашок навряд чи переплутає їх з лісовими побратимами. Ці дрібні руді шкідники не здатні виживати в природі. Їх місце тут -в нашому домі. Потрапивши в будинок (а зробити це вони можуть, перебравшись від сусідів або переїхавши з будь-якої покупкою), комахи дуже швидко освоюються на новому місці.мурацид

Крім моральних страждань - кому ж сподобаються дрібні паразити, що снують по поличках з продуктами, поява будинкових мурах таїть в собі реальну небезпеку. У пошуках їжі мурахи повзають по всьому будинку, відвідуючи і сміттєві відра, і продукти харчування, і шафи з речами. Ці комахи-шкідники переносять на лапках безліч різноманітних бактерій та часто стають джерелом інфекцій.

Профілактика появи мурах в будинкумуравнет

Для життя домашні мурахи вибирають «хлібні» місця. Щоб ваш будинок не виявився таким, банально звучить, але необхідно стежити за чистотою:

Як позбутися від мурашок в приміщенні?

Боротьбу з будинковими мурашками необхідно починати відразу, як тільки вони з'явилися. Самі вони не підуть - перевірено. Можна було б порадити знайти мурашине гніздо, але на це може піти багато часу. Адже облаштуватися вони можуть де завгодно - і в продуктах, і в речах, і в інструментах, а перебрати в пошуках весь будинок - заняття непросте.антимурав'їн

Для боротьби з усіма видами будинкових та садових мурах в нашому інтернет магазині ви знайдете ефективні сучасні засоби від мурах:

Мурацід - гель від садових і домашніх мурашок. Діючий засіб проти домашніх і садових мурах в гелеобразной формі. Діє на нервову систему шкідників, комахи вмирають через 5-10 хвилин.

МуравНЕТ - інсектицидна приманка, яка ефективно і швидко знищує всі види мурашок і мурашники разом з королевою.

Антимурав'їн - інсектицид у вигляді порошку, засіб для боротьби з садовими мурахами, ґрунтовими мушками і грибними комариками на грядках і в теплицях. Готовий порошок проти всіх видів домашніх і садових мурах.

Застосовуючи надійні препарати від домашніх мурашок, ви швидко і просто позбудетеся від проблеми з цими комахами.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*