Як позбутися мокриці на городі?

Як позбутися мокриці на городі?

4 июля 2020

Боротьба з бур'янами на городі одвічна проблема. На облагородженій території хочеться створити оптимальні умови для городніх культур і отримати гідний урожай, а бур'ян, в тому числі і мокриця, всіляко опирається цьому, віднімаючи у овочів і харчування, і місце. Як позбутися від мокриці на ділянці назавжди – завдання, вирішення якого вимагає певних зусиль.

Мокриця на городі – як позбавитися?

Назавжди позбутися на ділянці від мокриці - складна і трудомістка робота, в якій багато що залежить від регулярності проведених заходів. Заходи полягають у механічному впливі й у застосуванні різних засобів.

Гербіциди від мокриці

В залежності від площі, займаної бур'янами, і сусідства з іншими рослинами, рекомендуємо застосовувати гербіциди Гліфовіт Екстра, Ураган Форте або Макстар. Останній, крім мокриці, допоможе позбутися від берізки.

глівовіт екстраураган фортемакстар

Але все ж боротьбу з мокрицею потрібно починати ранньою весною, коли ґрунт тільки відтанув, і у рослин не почався вегетаційний період.

Етапи механічного впливу:

Як прибрати бур'яні і траву з ділянки назавжди?

Мульчування від мокрицікора соснова

Мульчування – це перекриття доступу світла до бур'янистих (і не тільки) рослин. В темряві процес фотосинтезу припиняється, що призводить до загибелі не тільки надземної частини, але і коренів. В якості мульчі підійде матеріал, що не пропускає світло: агроволокно або соснова кора.

Мульчування можна проводити частково, насипаючи шар соснової кори навколо рослини або вирізаючи отвори для нього в агроволокні – культурна рослина буде отримувати і харчування, і необхідне освітлення.

Використання соснової кори в саду, городі і квітнику

Ще один важливий фактор поширення мокриці на ділянці – кислий ґрунт.

Одним з найбільш ефективних способів зниження кислотності є внесення вапна. Вносити його краще всього при осінньому перекопуванні ділянки після збирання врожаю. Кількість вапна залежить від рівня кислотності ґрунту — в дуже кислий додавати 60 кг на сотку, в середньокислий – 45 кг, слабкокислий – 30 кг.

Так само хороший результат дає додавання гашеного вапна при весняному перекопуванні – 50-150 г на 1 м2.

Читайте в нашій статті Якщо ґрунт має підвищену кислотність.

На закінчення можна сказати, що повне знищення мокриці на городі цілком можливо при постійному впливі на бур'ян будь-яким зручним для вас способом. Але слід запам'ятати, що якщо процес його знищення буде нерегулярним, від бур'янів ви позбудетеся тимчасово.

Бажаємо вам здорових і багатих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*