Як прибрати бур'яни і траву з ділянки назавжди?

Як прибрати бур'яни і траву з ділянки назавжди?

15 июня 2020

Бур'яниста трава і бур'яни різних видів щорічно доставляють дачникам чимало клопоту. Однак дана проблема виникла не вчора - з нею стикалися і успішно справлялися ще наші предки. Рекомендації професійних агрономів та поради експертів в області селекції дозволяють впевнено вирішувати більшість сезонних питань.

Традиційні і механічні способи боротьби з бур'янами

У числі найбільш ефективних прийомів боротьби з різними типами садово-городніх шкідників необхідно виділити такі ефективні методи, як:

1. Перекопування, розпушування і прополка ґрунту. Дана міра покликана повністю очистити певний ділянку від залишків кореневищ і насіння бур'янів. Головне, робити ці процедури на регулярній основі.

амбростоп

2. Викошування. Щоб послабити кореневу систему в'юнів, кульбаб, лютиків та інших шкідливих рослин, потрібно знищити зелену масу, яка бере участь у їх найважливішому життєвому процесі - фотосинтезі.

Ефективний та безпечний Амбростоп – екологічно чистий препарат для боротьби з амброзією і другими бур’янами. Він створений на основі природного матеріала бішофіт і дуже простий в застосуванні – його не треба розводити, він сумісний з більшістю добрив та пестицидів і, головне – не зашкодить навколишньому середовищу.  

3. Мульчування. Ця процедура передбачає приховування проміжків між рослинами великими, середніми або дрібними частинками. Наприклад, сосновою корою. Мульча покликана ізолювати бур'яни від сонячного світла і таким чином обмежити їх ріст і розвиток.

4. Поліпшення субстрату. Найефективнішим способом боротьби з смітною рослинністю є повне видалення верхнього родючого шару ґрунту, що містить в собі коріння і насіння. На його місце, як правило, укладається, свіжий ґрунт або шар мінерально-органічних добрив.

5. Хімічна обробка. В особливо складних випадках не обійтися без гербіцидів. Їх внесення робить землю некомфортною для розвитку садово-городніх шкідників.

За даними численних опитувань дачників, найшвидшими і дієвими препаратами від бур'янів визнані: Макстар, Пантера Bayer, Дуал Голд 960.

макстарпантера Bayerдуал голд

Народні засоби проти бур'янів

Коли йдеться про всебічне та результативне знищення різних видів бур'янів в саду або городі, на допомогу прийдуть засоби, перевірені часом, зокрема:

1. Сіль. Хороший захист від пирію. Достатньо лише декількох пучок, якими потрібно посолити ґрунт навколо бур'яну, щоб припинити його розмноження.

2. Оцет. Найпопулярніший розчин має наступний склад: 5 стаканів 6 % концентрату на 2 літра води.

3. Сода. Оскільки сода являє собою сильний луг, її дуже часто застосовують для знищення шкідливого біологічного матеріалу. Як правило, використовуються сильно концентровані розчини.

Незважаючи на те, що в природі існує величезна кількість видів бур'янів, з ними можна і потрібно боротися. Тим більше, що на сьогоднішній день виробляється чимало ефективних препаратів, заснованих як на наукових досягненнях, так і на багатовіковому народному досвіді.

Читайте більше в статті Як надовго звільнити грядки від різних видів бур'янів?

Бажаємо вам чистих ділянок та добрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*