Як вибрати насіння хороших сортів овочів?

Як вибрати насіння хороших сортів овочів?

14 января 2019

Ті, хто займається вирощуванням овочевих культур, прекрасно знають, що на кількість і якість врожаю впливає правильний вибір не тільки насіння овочів, але і правильний вибір сорту. Звичайно, сорти овочів не діляться на погані і хороші, але кожен сорт має свої особливості вирощування та догляду. Тим, хто ще не дуже досвідчений у вирощуванні овочів, іноді складно зробити правильний вибір при купівлі насіння.

Досвідчені городники роками перебирали різні сорти, вже визначили для себе кращі, і з року в рік використовують насіння саме цього перевіреного сорту овочевих культур.

Але що робити тим, хто ще не має такого досвіду?kupyty-nasinnya


Варто відзначити, що більшість городників воліють самостійно відбирати сорти і використовувати їх як основні для посадки весь час. Але так робити теж не варто, адже щороку з'являються все нові сорти овочевих культур, які можуть бути набагато краще попередніх і відповідатимуть усім вимогам того, хто займається їх вирощуванням.

Якщо ви виявите хорошу фірму виробника насіння і визначте, що насіння такої фірми є якісним продуктом, що воно має хорошу схожістю, то рекомендується купувати все необхідне насіння овочевих культур від такої фірми. Вже досить давно та успішно працюють такі відомі виробники насіння як Елітсорт Насіння, ТМ Смачний, GL Seeds або Професійне насіння.

При купівлі насіння слід звертати увагу не тільки на вказаний сорт, а й на термін придатності, щоб уникнути покупки простроченого продукту.

Резюмуємо рекомендації по вибору насіння овочівkupyty-nasinnya

1. Купуйте насіння тільки в хороших і перевірених магазинах або спеціалізованих інтернет магазинах насіння. Не варто купувати насіння на ринку, особливо, якщо воно продається без спеціальної упаковки, на якій повинна бути розміщена інформація про сорт, виробника, термін придатності і так далі.

2. Перевіряйте термін придатності, який вказаний на упаковці насіння, щоб уникнути придбання простроченого насіння. Також велику роль відіграють умови, в яких це насіння зберігалося. Якщо ви помітили, що упаковка порушена або була намочена, то від такої покупки слід утриматися.

3. Слід купувати насіння тільки перевірених виробників, які вже добре зарекомендували себе на ринку. З особливою обережністю слід поставитися до маловідомих виробників.

4. Якщо насіння дражоване або гранульоване, то таке насіння легше садити, адже воно має більший розмір. Але слід врахувати, що термін придатності такого насіння трохи нижче, ніж необробленого.

5. Попросіть продавця надати інформацію про виробника, про відсоток схожості насіння.

kupyty-nasinnya6. Намагайтеся не брати відразу кілька різних сортів однієї овочевої культури для посадки, адже умови догляду за різними сортами можуть відрізнятися, а ви не зможете забезпечити такі умови для кожного сорту.

7. Якщо ви вперше наважуєтеся придбати насіння будь-якого виробника, то прочитайте відгуки про нього в інтернеті.

Ми бажаємо вам здорових та щедрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*