Як вибрати насіння кукурудзи?

Як вибрати насіння кукурудзи?

21 сентября 2018

Кукурудза в Україні – надзвичайно популярна сільськогосподарська культура, тому купити насіння кукурудзи в Україні зовсім не складно. Це однорічна трав'яниста рослина, досить невибаглива до умов вирощування, тому при правильному догляді відмінний урожай кукурудзи гарантований.
Кукурудза - десертний овоч і дуже затребуваний продукт. Ароматна, соковита і смачна варена кукурудза крім своїх смакових якостей має ще й безліч корисних властивостей. Існує багато варіантів що та як приготувати з кукурудзи: консервації, салати, перші та другі страви, печеня та десерти.

Цінні властивості селекційного насіння кукурудзи

kukurudza

Серед переваг цього важливого продукту в першу чергу можна згадати:

Сучасні види кукурудзи придатні не тільки для ручного прибирання, але також і механічного. В останні роки зростає популярність так званої конвеєрної посадки, коли висаджуються різні сорти кукурудзи, що мають різний термін дозрівання. Такий підхід дає можливість збільшити врожайність, використовуючи особливості того чи іншого виду, кліматичні умови місцевості. Сорти кукурудзи підбираються для кожного випадку індивідуально, але набір обов'язково повинен включати в себе рослини, стійкі до посухи.

Вибір насіння кукурудзи для високого врожаю

Щоб отримати хороший врожай, потрібно купити якісне насіння кукурудзи в Україні. При цьому потрібно враховувати кілька важливих факторів, знання яких вбереже від помилки, допоможе отримати максимальний ефект.

kukurudza-4

  1. Сорт. У наших широтах краще купувати насіння скоростиглих сортів кукурудзи. Як правило, вони дають урожай вже через 80-90 днів. Цукрові сорти кукурудзи люблять тепло і вологу, але у даному випадку треба подбати про захист кукурудзи від вітрів.
  2. Умови посадки. Потрібно враховувати, що в момент висадки в ґрунт кукурудзи температура повітря повинна бути не нижче + 9-10С. Досить часто, щоб не втрачати час через холоди, насіння кукурудзи F1 використовують для отримання розсади, а лише потім висаджують у відкритий ґрунт.
  3. При виборі посадкового матеріалу важливо, щоб він був сертифікований, що гарантує його високу якість.
  4. Потрібно враховувати особливості того чи іншого виду. Сьогодні купити насіння цукрової кукурудзи можна для вирощування продукту для вживання в їжу, консервації, переробки.

kukurudza-3

Дуже добре показали себе універсальні сорти кукурудзи, які відмінно підходять для будь-якого використання (консервування, заморожування, висушування, вживання в їжу в якості продукту, що пройшов різну теплову обробку).
Придбання насіння кукурудзи - дуже відповідальний процес, від якого часто залежить успіх вирощування цієї сільськогосподарської культури. Вибираючи той чи інший сорт, важливо звертати увагу не тільки на його особливості, але також на якість насіння. Насіння кукурудзи, ціна якого в нашому інтернет-магазині найкраща, обов'язково проходить контроль якості перед надходженням у продаж, що гарантує високу схожість, а також відмінну життєздатність рослин.
Бажаємо вам добрих та щедрих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*