Як вибрати садовий шланг, який не доставить проблем

Як вибрати садовий шланг, який не доставить проблем

16 сентября 2019

Спекотне літо практично без дощів переконало всіх садівників і городників, що шланг для поливу — важливе пристосування, без якого дуже складно вирощувати рослини на присадибній ділянці. Овочеві грядки, ягідники, квітники, молоді дерева і чагарники не зможуть повноцінно рости і розвиватися, якщо не будуть регулярно поливатись. Наявність шлангу значно спрощує життя дачника. Шланг, що сочиться AQUA-DROP Bradas простий в експлуатації і не доставить вам дрібних неприємностей і непередбачених складнощів.
Який сочиться або «спітнілий» шланг призначений для забезпечення крапельного поливу невеликих ділянок.
Це раціональне вирішення питання поливу рослин, які висаджені рядами. Таким шлангом рекомендується поливати культури, які не люблять попадання води на листя. Порівняно з традиційними способами поливу, використання шлангу, що сочиться, дозволяє зекономити до 70% води.
Шланг, що сочиться, можна покласти в прикореневій зоні рослин або закопати на глибину до 20 см в землю.шланг Bradas


Гнучкий і міцний шланг AQUA-DROP виготовлений з 100% гуми, що пройшла спеціальну обробку для забезпечення проникності по всій довжині шлангу. Шланг оснащений незнімним адаптером під конектор, що дозволяє швидко з'єднати його з поливальним шлангом.
Продуктивність: 0,76-1,26 л/хв на 1 метр при тиску 0,7 bar.


Шланг, що сочиться AQUA-DROP дозволяє воді безперешкодно сочиться крізь отвори, змочуючи ґрунт навколо. Цей шланг дуже зручний для акуратного зрошення клумб і грядок з ніжними рослинами, а також для організації зрошення в теплиці. Його можна закопувати в землю на глибину до 20 см, або розміщати на її поверхні.

В якості переваг зрошення з шлангів, що сочяться, зазначимо такі моменти:


При використанні такого шлангу для наземного зрошення економія води досягає 50%, а будучи задіяним в якості підземної «водотраси», він збільшує економію до 70%. Завдяки щільній структурі шланга, його допустимо закопувати в землю, не побоюючись, що він деформується під вагою ґрунту і перестане проводити воду. До того ж подібна структура не дає корінню рослин проростати всередину, що, звичайно, важливо.

Простий і зручний шланг, що сочиться, економить воду і часшланги bradas

Справжньою революцією в розвитку систем поливу і зрошення став шланг, що сочиться AQUA-DROP Bradas. Він має дуже щільну структуру, а по всій його довжині розташовані мікропори, через які вода може проникати безпосередньо до коріння рослин. Такі властивості дозволяють використовувати даний шланг як на поверхні землі, так і на невеликій глибині. Його застосування можливо практично на будь-якій ділянці, оскільки його використання забезпечує підвищену ефективність росту квітів, живих огорож, сільськогосподарських культур, інших рослин.
Вся продукція Bradas користується заслуженою популярністю завдяки поєднанню унікальних технічних характеристик і невисокої вартості.

Шланг, що сочиться: основні переваги

Купити шланг, що сочиться сьогодні може кожен, але мало хто уявляє собі, якими перевагами володіє дана продукція порівняно зі звичайними пристроями для поливу та зрошення. Серед основних плюсів слід відзначити:

Порівняно з традиційними способами поливу, краплинний полив має великий набор переваг. садовий шланг bradas

1. Знову ж - економія – при краплинному поливі вода витрачається тільки на постачання водою кореневої системи кожної окремої рослини і не витрачається на зволоження всій поверхні грядок і доріжок між ними.
2. Збереження ґрунту - використання крапельного поливу запобігає ерозії ґрунтів, особливо на грядках, розташованих під ухилом. Крім того, земля з-за надмірної кількості води не заболочується.
3. Здоров'я рослин - сільськогосподарські культури з крапельним поливом отримують стільки води, скільки їм необхідно, не більше. Тому ймовірність «затопити» рослини і викликати гниття в кореневій системі падає практично до нуля.
4. Боротьба з бур'янами - через те, що при краплинному поливі вода доставляється тільки до кореневих систем культивованих рослин і нікуди більше, бур'яни виявляються в програші - вони не отримують потрібної кількості вологи, не ростуть і не заважають вашій городині.
Грамотний вибір і правильна установка шлангу, що сочиться AQUA-DROP Bradas позбавить вас від безлічі проблем, пов'язаних зі зрошенням квітів, овочів та інших рослин. Їм же, в свою чергу, система забезпечить оптимальні умови для росту і дозрівання рясного якісного врожаю.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*