Як вирощувати капусту романеско?

Як вирощувати капусту романеско?

13 января 2020

Капусту романеско ще називають кораловою капустою або романською броколі. Це гібрид цвітної капусти і броколі, який створений не так давно.
Калорійність капусти романеско знаходиться на неймовірно низькому рівні, майже як у огірків. Крім того, хімічний склад романеско має вітаміни групи В і С, а також мінерали цинку і каротин. Готують капусту романеско аналогічно цвітній капусти і броколі, які є найближчими родичами. Для страв з неї характерний чудовий глибокий вершково-горіховий аромат і дуже м'який смак.
Схоже, нам усім на городі обов'язково потрібно посадити капусту романеско. Розберемося, як її правильно виростити.

Вирощування капусти романеско

капуста романеско

Насіння в касети для розсади висівають за 45-60 днів до передбачуваної висадки розсади у відкритий ґрунт. До появи сходів температуру повітря в приміщенні рекомендують підтримувати в межах 20-22С, а потім її необхідно знизити до 8-10С вдень і 6-8С вночі.

В цей же час розсада капусти дуже потребує хорошого освітлення і помірного поливу. Якщо все зробити правильно, розсада буде міцна, не витягнеться, з потужною кореневою системою, до того ж вона буде мати хорошу стійкістю до несприятливих умов.

Власне, вирощувати капусту романеско треба майже так, як і інше насіння капусти.

Як застосовувати касети для розсади

читайте тут.

Не слід забувати і про те, що капуста дуже вологолюбна. Засуха під час формування розетки листків і качана негативно позначиться на врожаї, тому капусту потрібно регулярно поливати.

Занадто пізня або рясна підгодівля теж може погано позначитися на формуванні суцвіття, яке може і не виникнути зовсім. Замість качана ви ризикуєте отримати величезний букет з капустяного листя.

Підживлення для капусти романеско

добриво для капусти Чистий Лист

Першу підгодівлю рекомендується проводити через тиждень-півтора після висадки розсади в ґрунт карбамідом - 15-20 г на м2.

Другу підгодівлю проводять через два тижні після першої таким розчином: на 10 л води – 30 г аміачної селітри, 2 г хлористого калію, 40 г суперфосфату і 2 г борної кислоти.

Третю підгодівлю — коли у капусти починають формуватися суцвіття. Для цього розводять з водою пташиний послід (1:8) і на 10 літрів розчину додають по 30 г суперфосфату та аміачної селітри і 20 г хлористого калію.

10 головних правил хорошої розсади

читайте тут.

На протязі всього періоду вегетації рекомендуємо вносити спеціальне добриво для капусти Чистий Лист. Це неклопотно, зручно і правильно, адже це комплексне добриво, яке забезпечить рослини повноцінним харчуванням, збільшить вміст калію, буде сприяти посиленому плодоутворенню, збільшить розмір та покращить якість плодів.

Бажаємо вам здорових і багатих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*