Як виростити баклажани?

Як виростити баклажани?

29 декабря 2019

Щоб виростити баклажани у відкритому ґрунті, необхідно знайти місце, де землю добре прогріває сонце і немає холодних вітрів. Баклажани до ґрунта пред'являють досить високі вимоги. Найкращими ґрунтами для вирощування баклажан є легкі супіщані і суглинні. Щоб виростити баклажани на важких ґрунтах, грядки необхідно удобрити торфом і перегноєм по одному відру на 1 м2.

У період вегетації баклажани поводяться досить чуйно до підкормок фосфорно-калійними добривами. Під час обробки ґрунту внесіть 300-500 г золи соняшника або 50-150 г суперфосфату і калійної солі на 1 м2.

Найкращим попередником баклажанів вважається капуста, горох, квасоля або огірки, різні коренеплоди.

Як підготувати ґрунт для посадки баклажан?

Ранньою весною, як ґрунт підсохне, розпушіть його граблями. Коли ґрунт добре прогріється, перекопайте його, видаліть бур'яни, які залишились з осені, гусениць, лічинок і шкідників. Додайте в ґрунт мінеральні та органічні добрива. Після цього ґрунт вирівняйте.

Самі популярні ранньостиглі сорти баклажанів: Жизель, Чорний Красень, Анет F1, Фарама F1.

насіння баклажану Жизельнасіння баклажану Чорний Красеньнасіння баклажанів Анет F1насіння баклажанів Фарама


Розсаду баклажан висаджуйте у відкритий ґрунт, коли вже точно не буде поворотних заморозків, приблизно з середини травня. Саджайте баклажани так же, як і перець: робляться лунки, заливаються водою і в них висаджують розсаду. Потім землю навколо лунки гарненько ущільніть і замульчируйте торфом, сосновою корою або сухою землею. Відстань між рядами 60 см, а між рослинами 30-40 см.

Як доглядати за баклажанами у відкритому ґрунті?

Систематично рихліть ґрунт між рядами, підгодовуйте, боріться з бур'янами, шкідниками і хворобами. Грунт необхідно постійно рихлити, не дозволяючи землі утрамбовуватися, особливо слідкуйте за цим після поливів і дощів. Також стежте, щоб ґрунт був завжди досить зволоженим. Для поливу вода повинна бути прогріта до 20С.

Самі популярні пізньостиглі сорти баклажанів: Алмаз, Довгий Фіолетовий, Перфекшен F1, Лонг Пьорпл.

насіння баклажану Алмазнасіння баклажану Довгий Фіолетовийнасіння баклажану Перфекшеннасіння баклажану Лонг Пьорпл


Підживлення розсади баклажанів

Починайте підгодівлі висадженої у відкритий грунт розсади через 10-15 днів.

Використовуйте наступний рецепт: на 10 л води - 40-50 г суперфосфату, 10 г аміачної селітри або 30 г сечовини, 15-20 г калійної солі. При підгодівлі пташиним послідом, на 10 л води додайте ще 200 г золи соняшника.

Через 20 днів проведіть наступну підгодівлю, тільки дозування фосфорних і калійних добрив збільште в 1,5-2 рази.

Третю підгодівлю проведіть вже в період початкового плодоношення: на 10 л води по 60-80 г карбаміду, суперфосфату і 20 г хлористого калію.

Після кожної підгодівлі землю обов'язково полийте чистою водою, щоб уникнути опіків рослини.

Як виростити баклажани з насіння

читайте в нашій статті.

Якщо ви дотримаєтеся цих рекомендацій, через 30-40 днів після цвітіння зможете збирати перший урожай баклажанів і він обов'язково буде здоровим і багатим.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*