Як виростити мікрозелень самостійно?

Як виростити мікрозелень самостійно?

16 декабря 2020

Мікрозелень – це поживне і дуже корисне доповнення раціону для всіх, хто піклується про здорове харчування. Свіжу, цілющу мікрозелень краще та простіше виростити самостійно, а не купувати. Тим більше, що вирощуючи її вдома, ви не будете обмежені асортиментом, який є в магазинах.

Що треба для вирощування мікрозелені вдома?

Щоб самостійно виростити мікрозелень, крім насіння і якісної води для її поливу, знадобиться лише одне – хороша та правильна ємність для вирощування. Для вирощування мікрозелені найпростіші у використанні - теплички для вирощування мікрозелені або теплички для розсади (піддон + касета для розсади + прозора кришка). В залежності від культури ви можете обрати тепличку з вічками побільше (диаметр 5 см, висота 6,5 см), або поменше (диаметр 4 см, висота 5,5 см).
Насіння для мікрозелені.
Для отримання мікрозелені вдома вибір рослин не обмежується нічим, крім ваших смаків і цілі. Проростити, в буквальному сенсі, можна будь-яку рослину.

Купуйте готові набори для вирощування мікрозелені і насолоджуйтеся корисною зеленню весь рік.

Які рослини вирощуються у якості мікрозелені?

насіння для мікрозелені

Можете пророщувати окремо кожну культуру, а можете зробити мікс для мікрозелені із різних видів насіння. Для міксу комбінуйте таке насіння, щоб терміни проростання були схожими. Купити насіння мікрозелені ви можете в нашому інтернет магазині онлайн або телефонуйте в робочий час - ми вам допоможемо зробити вибір. Виростити хорошу мікрозелень, без затрат по часу вам допоможуть льняні килимки для вирощування мікрозелені.

Як виростити мікрозелень вдома?

Це дуже просто, весь процес вирощування мікрозелені займе 5-10 днів.

тепличка для розсади

  1. Замочіть насіння у теплій воді (кімнатної температури), прикрийте рушничком і поставте у тепле місце на 2-4 години.
  2. Тим часом наповніть вічка теплички грунтом.
  3. Злийте з насіння воду, промийте його чистою водою.
  4. Розкладіть набрякле насіння у вічка теплички для розсади, присипте трохи грунтом.
  5. Рясно зволожите з пульверизатора. Накрийте кришкою. Провітрюйте тепличку щодня.
  6. Після появи сходів кришку приберіть.


Як тільки паростки піднімуться на висоту в 4-7 см, зміцніють та почнуть розвиватися перші справжні листочки – можете збирати довгоочікуваний урожай мікрозелені. Її можна відразу ж вживати в їжу або зберігати кілька днів в холодильнику в герметичному посуді.
Насолоджуватися максимально свіжою, а значить, і найкориснішою мікрозеленню, зробити її постійно доступною можна тільки одним способом - вирощувати її самостійно. Процес вирощування мікрозелені - це найпростіший варіант пророщування насіння, що не вимагає особливих навичок.
Вирощуйте мікрозелень і будьте здорові!

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*