Як захистити ягоди від птахів: правила використання сітки

Як захистити ягоди від птахів: правила використання сітки

4 июля 2020

Птахи не терплять закритих просторів, тому вони гарантовано спустошать город без видимого захисту. Встановіть добре помітну сітку для їх відлякування, використовуючи яскраві кольори. Сітка для захисту від птахів є ефективним способом протекції від літаючих шкідників. Кількість пернатих залежить від виду рослин, однак нападкам піддаються всі без винятку. Щоб боротися з нашестям птахів, слід правильно підібрати сітку та правильно її установити.

Як правильно вибрати сітку від птахів?

Сітка дозволяє захищати рослини, не перешкоджаючи потраплянню води, повітря та світла до них. При виборі захисту слід відштовхуватися від колірної гами. Використовують яскраві кольори: білий, оранжевий, жовтий, зелений. Пернаті володіють хорошим зором, тому здалеку побачать прикметну огорожу.сітка від птахів

Сітку виготовляють з синтетичних ниток, тому вона служить довго, не втрачає своєї якості. Іноді використовують в якості матеріалу капрон або пластик.

Перед покупкою необхідно виміряти розміри ягідного куща або дерева. Для одиночних маленьких дерев або чагарників підійде розмір сітки 2х5 метрів. Вічка маленькі, 2 см, у формі ромба. Вони дозволяють проникати маленьким комахам, але не птахам. Така огорожа не перешкоджає позакореневому поливанню або підживленню ягідних рослин.

Для великих плодових дерев або винограду рекомендуємо сітку для захисту від птахів з розміром вічок 3х3 см.

Як правильно встановити сітку від птахів?

Низькорослі ягоди можна накрити сіткою на коротеньких кілочках. Але при цьому буде спостерігатися провисання. Використовують високі дуги, щоб усунути цей недолік. Каркас при цьому роблять із сталевих або бамбукових дуг. Розміщують на відстані 70 см. Сам матеріал розташовують на висоті 30 см. Таку конструкцію краще придавити чимось важким по боках. Виготовляють короби з дошок, підбираючи розміри згідно з грядками.агроволокно

Для середніх і високих дерев краще застосовувати драбину або Т-подібну жердину. Для виноградних плантацій необхідно створювати конструкцію з стовпів і тросів. При цьому встановлення захисної сітки збереже рослини від великих опадів. Аналог сітки - агроволокно низької щільності.

Застосування сітки від птахів має багато переваг. Позитивна сторона - проста установка системи, великий термін експлуатації, зберігається доступ води, світла та запилюючих комах. Уважно вибирайте і встановлюйте сітку:

1. Неправильно підібраний укривний матеріал, неправильні розміри і склад знизить ефективність захисту.

2. Механічний вплив на сітку знизить її термін придатності.

Ми допоможемо вам підібрати сітку для захисту від птахів, що відповідає всім параметрам та вимогам.

Бажаємо вам здорових і багатих врожаїв.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*