Як застосовувати бурштинову кислоту для рослин

Як застосовувати бурштинову кислоту для рослин

24 ноября 2022

Підживлення будь-яких кімнатних рослин та розсади бурштиновою кислотою – це ефективний спосіб зміцнити її імунітет та прискорити зростання. Бурштинова кислота добре впливає на рослини на всіх етапах їх розвитку. Її часто застосовують для підживлення під час росту і перед висадкою розсади. Як правильно підгодувати рослини бурштиновою кислотою?

Чим корисна бурштинова кислота для рослин

Бурштинова кислота підходить для вирощування кімнатних рослин та будь-якої розсади. Її можна використовувати вже на стадії пророщування. Перед посадкою насіння замочують на кілька годин у 0,15-2% розчині (1,5 або 2 г на літр води) бурштинової кислоти. На цьому етапі бурштинова кислота прискорює пробудження зародків та стимулює запуск основних природних механізмів.

Полив рослин та розсади розчином бурштинової кислоти дає такі результати:

Позитивний вплив бурштинової кислоти найпомітніше саме у молодих рослин. При невеликій кореневій системі, таке підживлення

Застосовують бурштинову кислоту і для відновлення пошкоджених, перехворілих або ослаблених рослин. За її допомогою часто вдається реанімувати практично безнадійні.

Бурштинова кислота належить до слабких кислот, тому при внесенні в ґрунт у розумних концентраціях вона не змінює реакцію ґрунту, а через кілька днів розкладається ґрунтовими мікроорганізмами. Завдяки такій властивості вона підходить для підживлення будь-якої розсади та будь-яких кімнатних рослин.

Варто пам'ятати про одну річ. Бурштинова кислота – це стимулятор, а не добриво. Вона може дати рослинам необхідні поживні речовини, лише допомагає їх засвоїти. Тому, не забувайте і про добрива. Найбільший ефект бурштинова кислота дає саме у поєднанні з ними.

Скільки бурштинової кислоти потрібно взяти для кореневого підживлення рослин?

Це залежить від завдань, які ви хочете розв'язати:купити насіння для розсади

Як спростити вирощування розсади – читайте у статті.

Готовий розчин можна зберігати без втрати якості 3-5 днів. Перед поливом розчином бурштинової кислоти зволожте ґрунт.

Бурштинова кислота, звісно, не єдина запорука майбутнього багатого врожаю. Але вона дуже допомагає зробити розсаду та дорослі рослини здоровішими та сильнішими, тому й отримала заслужене визнання серед садівників та городників.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*