Які овочі та зелень можна посадити в червні?

Які овочі та зелень можна посадити в червні?

9 июня 2022

Можливо, ви думаєте, що в червні вже надто пізно щось садити, і все вже має рости на своїх місцях. Але хоч і настало літо, цього місяця ще є що посіяти та посадити. Існує чимало овочів, які не пізно садити у червні. Якщо у вас ще залишилося місце на грядках і ви не знаєте, що на них посадити цього місяця – читайте про це у статті.

Яке насіння посадити у червні?

1. Насіння спаржевої квасолі

Якщо у вас мало місця, відмінним вибором стане низькоросла кущова квасоля Масляний король. Це компактна рослина з великою кількістю стручків, їй не потрібні шпалери. Спаржева квасоля добре заморожується, її можна заготовити на зиму. Невелика грядка квасолі здатна дати величезний урожай, який годуватиме вас протягом декількох місяців. Стручкова квасоля росте дуже швидко, можна почати збирати боби приблизно через два місяці після посіву насіння.

2. Насіння салатів

Деякі сорти салатів можуть бути готові до збирання врожаю вже за два-три тижні після посіву. Салат легко вирощувати, а для безперервного збирання врожаю його рекомендується підсівати кожні 3-4 тижні. Хороший сорт швидкостиглого салату – салат 4 Сезони. Він стійкий до борошнистої роси, витримує перепади температур та не стрілкується.

3. Насіння моркви

Це холодостійка культура і її можна сіяти дуже рано, проте теплий ґрунт добре впливає на проростання, тому червень – це чудовий час для посіву насіння моркви. При такому пізньому вирощуванні вибирати потрібно ранньостиглі сорти моркви. Наприклад, Курода Шантане. Доречи, морква і пастернак витримують навіть невеликий снігопад пізньої осені, це лише підвищить вміст цукру в коренеплодах.

Боротьба з хворобами і шкідниками моркви

насіння спаржевої квасолінасіння салатівнасіння моркви

4. Насіння мангольда

Красива, яскрава культура, яка дуже швидко росте. Мангольд також можна посіяти на початку літа. Молоде листя хороше в салатах, а більші можна смажити, додавати до супів, навіть завернути в них голубці.

5. Насіння швидкорослих пряних рослин

Кріп, петрушку і коріандр висівають в червні прямо в ґрунт. Вищі температури дозволяють насінню цих трав швидко проростати на відкритому повітрі, тому ви можете виростити врожай прекрасних свіжих трав всього за кілька тижнів.

6. Насіння солодкої кукурудзи ранньостиглих сортів

Їх теж ще не пізно посіяти. Це теплолюбна культура, і за холодної весни, яка була у цьому році, вона може довго сходити. У червні ж можна побачити сходи вже за три дні.

7. Насіння кабачків

У червні ще не пізно посіяти насіння кабачків. Земля в цей час добре прогріта, тому сходи з'являться швидко і активно підуть у зріст. При посіві у травні, особливо якщо весна холодна, кабачата довго сходять і повільно зростають. У червні для них вже склалися ідеальні умови для бурхливого розвитку кущів. Також у червні можна посіяти насіння редису або дайкона прямо в ґрунт.

насіння мангольданасіння кабачківнасіння кукурудзи

За попередніми прогнозами на нас чекає спекотне літо, яке було два роки тому. Виснажлива спека – як спасти городину?

Якщо ви збираєтеся вирощувати город, то повинні садити все лише навесні - це поширена помилка. Насправді на посадку насіння городини є багато часу. Якщо ви почнете вирощувати рослини пізніше, ніж зазвичай, це просто означає, що врожай буде трохи згодом, але його можна встигнути виростити та зібрати.

Полезная статья? Поделитесь с друзьями:Комментарии
Напишите ваш комментарий
Ваш комментарий*

Спецпредложение
Саджанці троянд Специальное предложение для оптовых клиентов NDS
Подпишитесь
на рассылку и получите
50 гривен

на первый заказ от 300грн*